Якщо склалося враження, що у заголовку містяться чиїсь висновки, то це не так. Це — пряма мова ведучих телеканалу ZIK, якими вони вітали Ляшка у новорічному ефірі 31 грудня 2020 року.

Незмінний і безцінний — такою була прелюдія до приготування в ефірі радикалом оселедця під шубою, де він ще й оголосив про своє бажання стати прем'єром.

Згадати цей випадок змусило спостереження за тим, як зараз Ляшко тусить на інших телеканалах і у своїй манері «рвёт и мечет» схвалюючи закриття проросійського медіахолдингу. Більш відданого ідеї інформаційної безпеки політика годі шукати.

Але десь на самоті Олег Валерійович напевно ридає у подушку, бо ще донедавна він був на цих каналах не просто своїм, а своїм у дошку.

Ну справді, не кожного запросять з'явитися перед глядачами саме 31 грудня, коли вся країна сидить перед телевізором. Це — знак особливої уваги.

Загалом, упродовж минулого місяця Ляшко був в ефірах цієї «медведчуківської трійки» аж вісім разів.

На тому ж каналі ZIK він був і 19 січня. https://youtu.be/LBu4ub1puCEА

Гостем 112 каналу Ляшко був 28 січня https://youtu.be/O_O1KmCtScw, 22 січня https://youtu.be/2U8Yb2--_hU, 15 січня https://youtu.be/O_O1KmCtScw, 12 січня https://youtu.be/O_O1KmCtScw.

В ефірі News One Ляшко був 21 січня https://youtu.be/A5VyhHst3u8

Більше того, Ляшко був гостем ефіру ZIK саме в той день і час, ввечері 2 лютого, коли готувалося, ухвалювалося і було оприлюднено рішення щодо санкцій проти цього та інших каналів. https://youtu.be/YZP0vgysN9M

Вийшовши із студії ZIKу Ляшко миттєво перевзувся, і записав відео, у якому схвалює його закриття.

У перевзуванні він переплюнув навіть «слуг» або «свободівців», які також були постійними гостями проросійських пропагандистських медіа, зараз підтримують припинення їхнього мовлення, але принаймні не роблять з цього шоу!

Юлію Тимошенко на тлі Ляшка взагалі іноді хочеться похвалити, бо протягом тривалого часу користуючись медійною підтримкою Медведчука, регулярно, як на роботу, приходячи у «теплу ванну» його телеканалів, у новій ситуації вона просто змовчала.

А Ляшко… Ще ліж… ой, ще студійне крісло не охололо, як він почав поливати брудом тих, хто відкрив йому своє «ватне» серце.

Ну яка ж ви все таки, Олеже Валерійовичу, непостійна радикальна скотиняка!

https://t.me/bulavkay