site.ua
топ-автор

Іранці вирішили познущатися з Зеленського, і повернули йому "кожен має право на помилку" у вигляді пропозиції "понять і простить" збитий над цією країною український літак. Той самий, з траурної церемонії щодо якого Зеленський зробив піар-шоу.

На тлі інших проблем в Україні, ця новина може загубитись. Але ситуація має явний репутаційний характер.

Президент України перетворюється на ганчірку, об яку витирає ноги ледь не хто захоче - від одного відомого олігарха до аятол з Путіним.

"Гримати" він може лише на своїх, на опозицію і ветеранів, може переслідувати Порошенка, і відкривати "зелене світло" кримінальній справі проти Чорновол. І ще давати нагоняя третьорозрядним чиновникам.

Там же, де мова йде про необхідність відстоювати інтереси українців хоч на зовнішній арені, хоч всередині держави, наприклад, вгамовуючи інтереси Коломойського або амбіції Авакова, його ніби й нема.

Іран веде мову про компенсації, але без механізмів та гарантій їхньої виплати.

Очевидно, що таку пропозицію було зроблено без попередніх двосторонніх консультацій. Та й з ким консультуватись? З країною, посольство якої одразу після падіння літака само, не чекаючи розслідування, почало заявляти що це аварія?

Якщо проковтнуть і це, про безпеку українців за кордоном можна було б забути. Благо, карантин.

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації