В певний період часу чи не кожна людина задумується над сенсом свого життя. Після довгих або недовгих роздумів як правило цей самий сенс і визначається. З роками життєве покликання може залишатися сталим, корегуватись, або ж взагалі кардинально змінитися.

Якщо провести опитування і визначити перелік найпопулярніших цілей, заради яких люди живуть, то багатство буде на одному з останніх місць. Тому що гроші — це засіб досягнення цілей, робити їх сенсом свого життя — абсурд.

Ви ніколи не задавали собі питання — що б я робив аби мав мільйон або мільярд доларів. Задавали, впевнений задавали. І кожен точно знає відповідь.

Серед нас живуть люди, які щодня відповідають на це питання на практиці.

Я незнайомий з жодним українським олігархом і сприймаю їх діяльність виключно через ЗМІ, але складаються враження — якраз вони живуть заради грошей. Причому ці гроші треба якось забрати у держави, тобто у і так небагато народу.

Українські олігархи особливі:

До чого я це все написав?

Майже у всіх країнах є мільйонери або мільярдери, але вони заробили капітал завдяки якомусь геніальному винаходу, ідеї або продукту який отримав попит серед людей і дозволив автору розбагатіти. Тепер назвіть мені хоч один продукт, який придумали наші олігархи… Я не згадав жодного.

Є ще одна риса, що відрізняє їхніх від наших. Багаті люди на заході часто вкладають гроші у щось, чого дуже потребує суспільство. Наприклад вони фінансують науку, медицину, екологічні проекти, будують соціальні заклади. Західні товстосуми нерідко віддають частину свого капіталу на доброчинність. А що наші? А наші витрачають бабло на ручних політиків або на заокеанських футболістів.

Чи не пора подумати про душу, шановні українські хазяї життя?


Я не олігарх, тому підтримай автора: картка Приватбанк 4149 4993 4061 8014