Із мутної картинки навонародженої політичної сили через чверть року починає формуватись конкретика. Обриси поки не остаточно чіткі, але риси характеру «зеленої команди» більш-менш зрозумілі.

Головне до чого прагне нова влада — і далі подобатись народу.

Президент зараз нагадує Лукашенка, який перед цим відіграв три сезони в КВН. Такий собі рубаха-парєнь, який працює з посмішкою на позитиві. І водночас жорсткий керівник, який може умножить на нуль будь якого неефективного чиновника. Таким класним був і Голобородько, щоправда він не у кортежі їздив, а на вєліку.

Є спільні риси у молодого Володимира із Вододимиром ботоксним. Молодий теж — мачо. Для цього не гріх показати людям голий торс, тренування, «проїхатись» за кермом Бентлі.

Не відстає і ЗЕкоманда.

Як казав дєдушка Лєнін, закон не головне — головне політична доцільньність. Стару Раду на смітник, київського боксера — туди ж. Бурниє, продолжітєльниє аплодісмєнти.

Завершити війну, говорити з Донбасом — правильно! Народ одобряє! Як це зробити, а чорт його знає.

А ні… Почекайте… Ми знаємо як повернути Донбас і Крим.

Все просто — російськомовний канал. Вставим туди «квартал», «лігу сміху». А ще будуть показувати новини, в яких говоритимуть страшну правду про російський режим. Тут то тамтешні житєлі прозріють, відключать кисельвих і самі до нас попросяться.

Нові депутати вивчились і готові вершити історію, зелена кнопка — ЗА, червона — ПРОТИ, жовта кнопка не для нас — все законспектовано.

Перше за що голосуватимемо — зняття недоторканності, люди будуть в екстазі. Ну тут і я поаплодую.
Кажуть без досвіду хлопці і дівчата — нічого, до реалій Ради дуже швидко звикають, та й не факт, що перед ними були кращі.

Військовий парад — відмінимо. «Правильно, — одобрила тьотя Таня з бердянського базару, — нєчєво народні гроші розбазарєвать».

Безвиграшна стратегія — гарну картинку в ефір "1+1", те що може не сподобатись — хай політологи і блогери на медіа задвірках мусолять. Давайте з цих розумників ще й поприколюємся: скажем, що Богдан йде у відставку. О, ти диви, повелись… Ну і лузери!

А ще вернемо «СватІв».

Коротше, народному задоволенню немає меж.

Так і живемо. Show must go on.
Підтримка автора: картка Приватбанк 4149 4993 4061 8014