Молодий український політик з палким кавказьким поглядом у 30 років став народним депутатом. Його партія отримала блискучу перемогу на виборах. А потім щось пішло не так. Молодий політик побачив, що його соратники не ті за кого себе видають, та й їх лідер теж щось не те робить. Молодий політик намагався направити соратників на путь істинний, але соратники вигнали його з партії. 

Оскільки молодий політик мав палке серце і вибуховий темперамент, його навіть силою забирали від трибуни,  він не стримався і показав лідеру пальця.

«Я помилявся», – говорив молодий політик у численних інтерв'ю.

Не дуже молодий журналіст з блискучою головою був дуже лагідним і доброзичливим. Своїх співрозмовників він завжди купав у комплементах. Єдиного кого він не любив – був сивочолий кондитер. Тільки б не сивочолий, говорив журналіст, тільки б не кондитер. Бог, сидячи на хмарці з золотою пірамідкою, почув прохання журналіста і виконав його бажання. Замість кондитера прийшов актор, який напередодні так гарно говорив з журналістом.

Але журналіст мав дуже добрий нюх і одразу відчув, що вітер міняється, помінялися і погляди журналіста (крім ненависті до сивочолого кондитера).

«Он меня очаровал, – говорив журналіст, – но я в нём разочаровался».

Ще один симпатичний молодий політик все розумів, але у нього був план. «Любителі серіалів їх оберуть, а я буду поруч і отримаю посаду, – думав симпатичний молодий політик, – рано чи пізно вони самі себе закопають, а я залишусь на коні». Симпатичний молодий політик був дуже хитрожопим, тому сталося все так, як він і планував. Тепер він сам став лідером для любителів серіалів.

«Наші позиції по багатьох питаннях не співпадали», – говорив з приємною посмішкою симпатичний молодий політик.

Один грузин з круглим лицем дуже не любив бариг, а особливо шоколадного. Нового лідера він полюбив. Але, оскільки грузин мав запальну та авантюрну вдачу, він одразу почав з усіма сваритись в тому числі з оточенням лідера. В один не прекрасний день, грузину прийшла думка повернутись на батьківщину.

Що в підсумку сказав грузин про лідера – невідомо, давати інтерв'ю з тюрми – немає можливості.

Один досвідчений педіатр дуже боявся отруїтися мухоморами, при цьому все ж ризикнув скуштувати страву з невідомим йому грибом. Страва не сподобалась. Набагато смачнішими виявились гриби, які готує татарський кухар.

«Я был лохом, но выбора у меня не было, – емоційно говорив досвідчений педіатр, – теперь на рыбалку я с ним не поехал бы, а в Вильнюс на день рождения друга и не с ним – запросто».

«Тільки б нові обличчя, від старих вже нудить, – говорив мудрий народ, – на все інше – байдуже. Байдуже на порноактрису, на ебонітову паличку, на бородату бабушку, на відкос. Головне, щоб лідер їздив на велосипеді і розстрілював депутатів з автоматів. Сказано – зроблено. Але щось пішло не так, і тепер „секта прозрілих“ щодня поповнюється новими адептами.

Проте, „секта увірувавших“ все ще багаточисельна.

PS: Був ще один успішний адвокат, що дуже любив шепотіти на вушко. Однак, знайшовся інший шептун, і адвокат теж став прозрілим.

Книга