Коли на брифінгу ЄС  киянка розповіла як доводиться синові, лейтенанту поліції, купувати коштом родини форму, включно з погонами, і бачити , як на купленому за власних  500 гривень ювілейному аксесуарі до 30-ї річниці Незалежності написано — власність Нацполіції, підозрюєш що монасти Монастирського, яв і монастир Венедиктової, яі інші дебеери з сапами, просто добиті Зеленським до ручки. Їх якщо ггна щось і вистачає, то на переслідування політичних опонетів влади. Бо ті , хто не опонент, можуть не заморочуватися. Є такий пройдисвіт -   ексміністр транспорту та зв'язку Микола Рудьковський, і він фігурант цілого ланцюга скандлів і кримінальних справ. Навіть у РФ після Майдану встиг присісти. Так от Рудьковський,якого підозрюють в скоєнні трьох кримінальних справ, серед яких і викрадення людини, досі не отримав вироку суду.

Для порішательства питань Рудьковвський оперсі на «авторитетних » людей і ті, одним їм властивим інстпументарієм щось там на кілька статей КПК для рудьковського напрацювали.

Потім , вже після  присадки у РФ, влітку минулого року Рудьковський присів вдома, піж домашній арешт, а ле прокурорам їсти хочеться, манали вони той закон , і Офіс Генпрокурора відпустив Рудьковського на лікування у Відень, але той опинився у Монако.

Тепер вже Рудьковський повернувся в в рідні пенати, де вільно тусманить в улюблених клубах  і, не виключено, що  підзаробляє на прохарчування прокурорських. Бо ніякі силовики на його свободу ніяк не реагують Своода ж Рудьковського не заважає переобратися Зе, а все інше їх не цікавить..

Тому що ні на яку боротьбу з криміналоі у правохоронців вже немає ні ресурсів, ні бажання. Вони тепер охороняють спокій Зеленського, і вдень прильоту Порошенка всі, аж до двірників у райвідділах будуть вивеленя на формування ланцюгів заслону  на Банковій, оскільки є підозра , що розлютовані тисяч і ураїнців можуть оточити Банкову, і не розійтися до відставки Зе.