Коли людей занадто довго тримати під тиском – то вони потім взагалі не знають що робити із несподіваною свободою.

Хрестовий похід українців проти Порошенка нагадує масову амністію зеків після смерті Сталіна — орда ошалілих від свободи в'язнів ринулась по країні, грабуючи і нападаючи на своїх.

Відчувши себе дофіга європейцями, отримавши безвізову близькість із Парижем та Варшавою, ви дуже легко повірили у свою надважливість. Ну ясно, Україна не сходить зі шпальт європейських видань, Ангела Меркель через тиждень до нас їздить. Та ми круті. Ану швидко Порошенка до нас на ковйор!

А де ж ви були перед Порошенком? Чого сиділи тихенько із язиками в жопах? Вас обурюють корупція і друзі Порошенка? А коли була вибудувана вертикальна схема накачки баблом сім'ї Януковича і він набивав своє Межигір'я золотом, а Пшонка декорував свою оселю, а під кожним обласним центром виростали триповерхові особнячки наближених – де було ваше обурення?

Порох об матюкав якогось чиновника «какіх реформ тєбє єщо не хватаєт, бля»? А коли Янукович особисто пиздив Кирпу, міністра гілки влади, яка йому взагалі не підпорядковується по конституції??? Чого ж ви мовчали? Уявляєте собі зараз ситуацію, коли б Порошенко викликав до себе Супрунку і дав їй по морді за блокування схем закупівельних? Абсурд, правда? А сім років тому ви жили при такому абсурді і не чірікали.

Полісмена, який биканув до хлопця «лажись, бандера» розіп'яли всією країною. А сім років тому того хлопця відлупили б до півсмерті у себе в казематах і кинули доходити на бетонній підлозі, а через три дні віддали б тіло батькам із довідкою про смерть від вітрянки.

Вам зробили поліцейських, які кажуть добрий день і дякую і ви кинулись їх провокувати, знімати відеокамерами і вимахуватись, хоча перед мєнтами Януковича і Кучми боялись пукнути зайвий раз, бо ті блакитні сорочки вселяли хтонічний жах.

По всіх країні розвелось овердофіга правозахисників, бо в країні з'явились права людей. А якби хтось на Захарченка спробував хоч шось приблизне сказати з того, що кажуть Авакову – то б самі знаєте шо було б далі. Вам треба старих чиновників, які б мали вас за гівно і репетували на вас зі своїх кабінетів, а не Цнапи, де ви зайобуєте дівчат своїм тупими питаннями і претензіями, бо ж ви тепер огого.

Найбільш прикметно те, що генеруючи тонни своїх безглуздих питань і претензій, ви навіть не хочете чути на них відповіді. Вам просто треба, щоб хтось владний із залізною рукою вийшов і гаркнув – ану заткнулись!

І ви радісно заткнетесь.