Нещодавно всі обговорювали фото нашого презедента з батьками за святковим столом з окорочками. Нагадаю його, може хтось не бачив:

5fc9e325c2f7b.jpg

Святковий стіл родини батьків презедента

Що ж ми бачимо на цьому столі? Олів'єшку, чотири смажені окорочки, сало, оселедець, нарізку з одного виду твердого сиру та копченої ковбаси, чорний хліб та квашену капусту. Скоріш за все в кадр не потрапила пюрешка, як і автор фото, на якого чекає четверта тарілка на столі та один з окорочків, а хто це — Єрмак, чи хтось інший, то неважливо.

Не знаю, як довго готувалося це фото і скільки піарщиків над ним працювало, але сигнал ілікторату передано дуже чіткий — скоро так виглядатиме святковий стіл більшості пересічних українців, привіт 90-ті! А як може бути інакше, якщо такий стіл в родині батьків першої особи в країні?

Все це наслідок успішної економічної політики нашого улюбленого презедента. Доречі, діру в бюджеті та призупинення співпраці з МВФ ми вже десь бачили, нагадаю де:

5fc9e6c674373.jpg

Як нам пропонують вирішити проблему з державними боргами

Золотий ланцюжок навипуск у папи Саші чомусь нагадав мені про епізод у серіалі, де збирали золото всім нарідом, щоб відкупитися від МВФ. Тобто, читаємо ще один сигнал на світлині — готуйте ваші грошенята, бо державі їх більше ніде взяти!

Ну а тим, хто в квітні-2019 голосував за нинішнього презедента, але чомусь розчарувався в ньому, і вже планує обирати медведчуків, шаріїв, рабиновичів та бойко, нагадаю, як виглядатиме їх святковий стіл у випадку обрання цих фанатів совєцкого минулого та російського майбутнього:

5fc9e9d46f5f7.jpg

До цього вже не довго чекати...

Ну а чому б ні? Діди так жили десятками років і якось вижили, хоч і не всі. Головне, щоб не як у європах-америках!