Визнаю, ініційоване Зеленським опитування — класна «політтехнологія,» яка дозволяє Слугам Народу вирішити одразу три електоральні завдання:

- Зеленський продемонстрував на всеукраінському рівні, виборцям, «лідерську позицію,» що він і його політсила єдині хто не лише реально дбають про український народ, але й цікавляться його думкою.

Це однозначно сподобається частині «електорату,» що у свою чергу конвертується у «голоси» на підтримку кандидатів від партії «Слуга Народу» 25 жовтня

- за два 12 днів до завершення місцевої кампанії, принципово змінити публічний дискурс, створивши в «головах виборців» нову «ідеологічну рамку» для обговорення.

Замість обговорення «локальних» проблем (де партія «Слуга Народу» реально слабка) до обговорення «всеукраїнських проблем» — де вони сильні.

Тепер останні два тижні всі обговорюватимуть не проблеми комунальних тарифів, а наприклад проблему «майбутнього статусу ОРДЛО.»

- запустити в опитуванні «популістичні тези,» які точно сподобаються виборцям.

Це все, на думку технологів Банкової, дозволить переломити ситуацію та наростити партії «Слуга Народу» електоральні бали.

До речі, судячи зі слоганів на бордах «буде так як вирішиш ти» — вони системно готувались до цієї інформаційно-електоральної провокації.

Все інше (питання легітимності опитування, форма опитувань, де друкуватимуться бюлетені і братимуться кошти) — не має значення.

Це — не більше ніж нічого не значущий фон

Тому хай ці не важливі питання обговорюють інші політичні гравці, яких технологи Банкової грамотно «втягують» на своє інформаційне поле, де ЗЕ в очах виборців виглядатиме сильніше

Зараз для Банкової важливо не програти місцеві вибори.

Тому цей інформаційний контрудар Банкова точно можуть записати собі в актив