Пан Данілов своїм висловом «візміть пару біженців собі додому» у відповідь німцям – вкотре довів, що в Україні при владі зелена зграя приблатньоних підлітків, а не державних діячів.

Нагадаю, що Німеччина з 2015 року платить Туреччині щорічно ТРИ МІЛЬЯРДИ євро для того, щоб мігранти залишались в Турції.

Запропонуйте Бундесверу подарувати нашим збройним силам багатоцільові винищувачі четвертого покоління «Тайфун»

Один такий коштує 125 мільйонів. Десяток-два невелика ціна за позбавлення Німеччини від мігрантів, а також додаткова гарантія європейської безпеки. Це ж стане супер-пропозицією, два в одному!

В них ті літаки все одно без діла ржавіють, а нам на Донбасі пара ескадриль не завадить. Тим більше, стримання російської агресії лише однією їх наявністю – вже неабиякий бонус в гарантуванні Будапештського меморандуму.

Он Сполучені Штати підігнали нам джавелінів, то окупанти швиденько зменшили застосування танків на лінії зіткнення. А буде прикриття з неба, то Кремль смикатись в бік Європи взагалі обломиться.

Тож посада секретаря РНБО в першу чергу політична. Звичайно, якщо керує справжній політик, а не якийсь недолугий хамовитий балабол