Наші «PR-війська» понесли чергову втрату. Відома голлівудська актриса українського походження Ольга Куриленко не тільки починає поширювати російські наративи, але заявляє, що вона ніяка не українка, а чисто-расова слов'янка.

Ну ви знаєте, цей багатостраждальний етнос, що був насильно розділений в сиву давнину на три братніх народи, та й досі не може об'єднатися, чи то через австрійський генштаб, чи то через держдеп США.

Зокрема, виставивши 8 травня в інстаграм фото свого малолітнього сина, який розфарбовує картонний танк радянськими червоними зірками, вона привітала «наших с завтрашним днём Победы.»

У ході досить жвавої дискусії з фоловерами, де вони намагалися вияснити у Ольги, хто такі «наші» і нахіба українці поширювати культ «Победобесия», Ольга, а вірніше вже Ольга свет Константиновна заявила що згідно з ДНК тестом українського коріння у неї немає, а є російське, білоруське та польське.

LoT9sjeREoXi_gJSy2CVZU8SYAg-8rRKWl7yR12MbteKESJPq-xpHypjBNPHBL5aJ7pL9xIIhvlVNUaGwEEgQjCM7E7r-WEe7z92bp1HGkyfM_5mNG4pLNQjHEuao608GguvP9WX

Не будемо лізти в особисте життя Ольги свет Константиновны і залишимо на совісті її мами, чому у мами-росіянки та тата-українця вийшла дитина без українського коріння, а лише привітаємо першу у світі слов'янку за нацією з камінг-аутом.

Ольга свет Константиновна не буде одинока у своїх вподобаннях, у теплому лоні Росии-матушки її вже зачекалися два витязя у сяючих боксерських трусах, два паладини-захисники церкви московської Александр та Василий.

Я лише одного не розумію, наші керманичі держави, які роками ложили лінгам на піар нашої країни та культури, просто ̶к̶л̶і̶н̶і̶ч̶н̶і̶ ̶д̶о̶в̶б̶о̶й̶о̶б̶и̶ не ефективні менеджери чи вони перманентні зрадники?

Російська Федерація привласнила собі спільну історію, героїв, символи, а десь і просто вкрала наші надбання.

А ми що? А ми мовчимо, ніби так і треба, і лише намагаємося побудувати привабливий бренд з тужливих пісень, хрущів над вишнями та козаків в карикатурних шароварах.

Результат очевидний – цього замало, саме тому голландці в Роттердамі тостували мені «На здоровье!», дивуючись, коли я виправляв їх на «Будьмо!»

Ми не тільки віддали їм спільну історію, а й віддаємо майбутнє.

Ми зобов'язані забрати в РФ наше минуле – Київську Русь, великих реформаторів та митців епохи Російської Імперії, славні перемоги часів СРСР.Не віддавати теперішнє – всіх цих смішних, накокоїнених митців, спортсменів з нерозгалуженим когнітивним апаратом та просто відомих знаменитостей українського походження. Адже саме вони в сучасному світі формують вподобання та любов охлосу.

Бо інакше наш бренд-країна не те, що не буде цікавий світові, він буде байдужий власному населенню, одурманеному чужими наративами та зачарованому чужими героями. І держава, в кінці кінців, розпадеться під тяжким тиском «братнього народу».