З того що видно неозброєним оком. Загарбники крім авіаналетів, ракетних та артилерійських ударів застосували тактику малих рейдових груп. Такий собі москітний флот на суші. При чому, йдуть колоною, піхота не спішується. Пруть колонами бронетехніки, яка потім ділиться на менші і намагаються знайти шпаринку. Якщо зустрічають опір, вмирают, разбігаються, здаються в полон. Якщо не зустрічають, або збивать оборону пруть далі. Але туди ж лізуть інші. І знову з цього місця розсередоточуться малими бронегрупамию Це по суті механізовані групи розвідки боєм. Там де пролізло лізуть ще. Але вони їдуть постійно. Без заправщиків. Нема цистерн з топливом. Зараз в них дуже гостро стане питання палива. Саме на цьому акцентувало увагу командування ЗСУ. Не буде палива, вони стануть. Друга доба пішла. Вони розраховували, що ці мілкі групи увійдуть як розпечені ножі в масло.
Але дуже багато пішло не так. Збройники просто кожну годину пишуть новітню героїчну історію. Зараз, в принципі, росіяни забуксовали і їх почали зв'язувати боями. На це в них нема ресурсів, резервів та мотивації. Тому вони зосередилися на Києві. Хочуть обійти, і кошмарити цивільне населення. «Примус до миру». Обстріли. Блокування, потім капітуляція. Але не вгадали. Теж хотіли обійти Харков, щоб відрізати зону ООС. Але теж зав'язли.
Тримаємось, чим можемо допомагаємо збройникам та силовикам. В 14 була традиція — побачив військову колону, привітав, подякував. Потім ми звикли. Тому побачите військових — привітайте, подякуйте, посигнальте, помахайте рукою. На їх плечах зараз існування України.
Два-три дні будуть вирішальні. В загарбників ще є резерви, десь третина від задіяного. І куди вони їх кинуть не ясно. Але вони будуть грати на підвищення ставок. Бо все в них пішло не так. Але вони ще будуть перти. Перегрупуються і спробують ще щось. Бо в них точно є план і Б, і С, а може й Д. А м'яса вони ніколи не жаліли. Баби ще наплодять. Вони будуть тероризувати цивільне населення обстрілами артилерії, ракет та РСЗО. Як зробили це тільки що в Харкові.
І ще. Героїчна відповідь загиблих захистників о. Зміїного, якщо взяти перше та останнє слово, то є суть всього. «Рузкій-нахуй»