Я не хочу навіть умовно вибирати між двома сортами лайна. Жабогадючча то не про мене. Ще раз хочу подякувати за відсутність мужності пану Бутусову. Він так і не признав, що всі ці роки робив все для дискредитації військово-політичного керівництва країни з 14 року. Він так і не вибачився перед тими офіцерами, яких намагався зганьбити. Він героїчно поливав брудом керівництво ЗСУ та держави на замовлення корбано-коломойського пулу, та зробив все, щоб до влади прийшов Зеленський. Він мужньо вбивав репутацію бойових офіцерів, та займався медіакілерством військовиків. Він зміщував акценти, перекручував та маніпулював з початку війни. Він впливав на призначення та кадрові рішення замовними публікаціями. Просував холуїв Коломойскього та Корбана, змішуючи з лайном комбригів. І це не поодинокий випадок. Він організовував в ЗМІ цькування генерала Назарова. Він підтримував торгашів вундервафлями, які виводили з ладу зброю. Він всіляко підтримував «солдатські комітети» в конфлікті з офіцерами. Він робив все, щоб поняття субординації та керованості в ЗСУ не було. Він роками дестабілізував роботу ЗСУ та опускав морально психологічний стан вояків. «П'яний Порошенко», «бізнес на крові», «редути» і сотні інших вкидів вийшли саме від нього. Багато чого на совісті цього «борця з ЗСУ». Він завдав шкоди ЗСУ за ці роки колосальної. При цьому ніколи не критикував Авакова, провал реформи МВД, та пов'язаних з ним осіб.
Дуже прикро, що в угоду політичної кон'юнктури, з лайна зараз починають робити союзника та однодумця. Це професійна хвойда, яка через два дні після оплати змінить риторику. Особливо мені подобається, як ті, хто пишалися своїм «аналітичним» складом розуму та гарною пам'яттю, починають робити кумира з медіахвойди, яка мочила все керівництво держави та армії на замовлення та гроші Коломойського та Корбана.
І да, я казав що Бутусов лайно і брехун з 14 року. Після його замовного матеріалу проти тоді ще полковника Мікаца. І за ці роки моя впевненість в цьому тільки зміцнилася.
Цукерка з лайна, завжди буде шматком лайна. В яку обгортку не загортай.

Роман Донік https://www.facebook.com/skitalec

Сторінка https://www.facebook.com/donikroman

Теграм канал https://t.me/romandonik