Мабуть всі ж знають, що таке Герць? Якщо ні, то загугліть, або можете знайти у Гудименко, він колись писав. Днями бачили сучасну варіацію Герця в 30 бригаді. В наш час. В нашій війні.
Так вийшло, що після змін позицій між нашими позиціями та позиціями окупантів, залишилась незамінована ділянка по під лісосмугою, де вороги скоріше за все хотіли атакувати, за підтримки танків, наших бійців. Було схоже, що проводиться обладнання вогневих точок, деяке накопичення живої сили, та судячи з всього, при підході важкої бронетехніки буде спроба атакувати наші позиції. Було прийняте рішення на швидкості зайти в фланг противнику, та розмотати піхоту, яка скупчилась, та готувалась до атаки. Поки не підійшли танки. Бо арта артою, але поки пристріляється, то танки можуть багато лиха наробити.
При обговоренні підіймалось питання що не встигли замінувати той шматок дороги попід лісом. Довго казати, нема чого слухати, деталі можна розповідати годинами, але вискочили дві бехи, з флангу напиздували ворожій піхоті так що ой на не. Треба розуміти, що час йшов на хвилини. Танки противника були на підході. Після того як «втягнули» піхоті, бехи почали на максималках звалювати звідти під обстрілом з усіх залишившихся ворожих стволів. І от всі хто спостерігали, не могли зрозуміти, що відбувається. У замикаючій бехі, відкрився люк десантного відсіку і щось там якесь вовтузиво відбувалося. Ніц не видно здалеку, але щось там таке незвичне робилося. З'ясувалося, коли вилетіли три ворожі танки та сходу намагалися по цій же дорозі, поки не вляглася курява вискочити на наші позиції «на плечах». Перший танк підірвався, два інші розвернулися та почали відходити. На відході ще одного підбили.
Герць. Фактично на очах ворога, під кулями, на ходу, бійці з десантного відсіку скидали на дорогу ТМки (протитанкові міни ТМ). На які і налетіли танки під час атаки. От так просто та несподівано.
Це робиться тут і зараз. Я впевнений, що щось подібне відбувається кожного дня. Просто ми цього не бачим. Вони не зможуть нас перемогти. Ніколи. Але ми можемо зробити нашу перемогу ближче. А наших хлопців більш ефективними та захищеними.
Завезли квадрокоптери — 10 мавік3 (4 з них комбо), 5 аутелів+1 аутел з тепловізором 1 фантом. 12 зарядних станцій з сонячними батареями. 10 метеостанцій,6 генераторів. Старлінк, по 50 кг електроди, та проволока для зварювання, 2 коробки відрізні диски на болгарки, повербанки та сонячні панелі для зарядки телефонів.
Потреби по коптерам менше не стали. Мавік3 в пріоритеті.
Дякуємо всім хто допомагає. Дякуємо за розуміння.
Нова Пошта
Харків. 1 відділення нової пошти.
Волонтерська група Романа Доніка 050 400 56 24
PayPal [email protected]
5168 7451 1010 5332
4731 2196 1942 3175
Донік. Р