Тут все дуже просто, — мої читачі знають ситуацію з масовою ідіотизацією в країні, знають попередній «великий досвід» «команди Зеленського» у державному управлінні...

Ну ви розумієте, що команда дуже «фахова», дуже «досвідчена», ... 
Зрозуміло що КОЛИ ТАКА «КОМАНДА» БУДЕ РОБИТИ САМОСТІЙНО БУДЬ-ЩО СКЛАДНЕ, ЦЕ БУДЕ ПРОСТО ЖАХЛИВА МАЯЧНЯ.
Одна справа приймати конвеєром закони переписані з заходу, з купою іноземних радників...
А зовсім інше, — самостійно приймати та впроваджувати в життя управлінські рішення в складних системах та ситуаціях. А війна, яка постійно по живому змінюється та модернізується, є дуже складною системою. 
 Склалося так, що навіть у західних радників немає досвіду у нинішніх військових справах на Україні. У одних є досвід,... але він застарілий, у інших є досвід,... але він для власної переваги в авіації та ракетах... Щось по-живому аналізувати та конструювати, для цього потрібні  кваліфіковано зібрана та впорядкована ПРАВДИВА інформація з місць... а її немає і не буде від такої владної «команди» 
Зрозуміло що в таких умовах «команда Зеленського» буде робити помилку на помилці, нісенітницю на нісенітниці. Тим більше що там явно сформувалася кишенькова партія вождійського постсовкового напрямку. Яка на повному серйозі намагається нав'язувати суспільству ідею «великого мудрого і талановитого вождя». Особливо це ріже око, коли фінансують державу інші люди, будували армію інші люди, ... 
 Я при цьому не хочу штучно зменшувати або приховувати перші з початком війни, коли закінчилося-видавилося «посмотрим в глаза Путіну», «перестанем стрелять», «не нагнетайте обстановку»,... комунікативні успіхи Зеленського в дипломатичній сфері, які були рясно зрошені співчуттям Народів Заходу, та їхніх Лідерів до українського Народу. Але за два роки ця комунікативна дипломатична діяльність Зеленського значно змінилася за результатами. Те що Україна «просиділа» півроку без американської допомоги показало і довело, що роль Президента Зеленського у цих процесах далеко не була та не є ведучою чи вирішальною. 
 
  Тобто зараз мій і багатьох людей критицизм до влади буде НЕ ВІД ВЛАСНОГО НЕГАТИВІЗМУ, а від того, що владою буде робитися величезна кількість неминучих помилок, ідіотизмів і зрад.
  
Не можна забувати, що зараз, окрім власних обов'язків та обов'язків лідера правлячої партії, п. Зеленський прийняв на себе абсолютно неадекватний, стосовно компетентності, тягар особистого військового керівництва та призначення вищих військових. 

Тобто, по суті, мабуть від мене буде йти багато-багато критики з метою хоч щось виправити чи зупинити на користь Україні.