60fe836ecab72.png

Це у кращому випадку. Загалом то наші засоби масової інформації формувалися зі стукачів КДБ. З 1991-го їх серйозно поповнили вже агенти і співробітники минулого КДБ. Вони мали і актуально підтримували інформацію хто з ким спить в еліті. Ну вони, відповідно, вони могли відстежувати і відстежували усі зміни у відношеннях елітних угрупувань. Це ви думаєте що засоби масової інформації мають інформувати країну про актуальні події, як у цивілізованих країнах. А ця мережа відстежувати інтриги, конфлікти і союзи,... тримала домовленості: про кого можна говорити добре/погано, про кого треба говорити добре/погано, про кого НЕ можна говорити добре/погано, а про кого не треба говорити взагалі. Зрозуміло, що всі розхвалювали свого хазяїна і «танці» та «духовне життя» жінок та коханок з найближчого оточення хазяїна. Ці домовленості існували на рівні інформаційної монопольної картельної змови.

Хоча ідеологічні зуби КДБ давно вже згнили і випали, але таємний від нормальних людей клан-спільнота гнило-людей, учорашня величезна мережа стукачиків, залишилася. Залишилося це масово у засобах масової інформації, залишилося дуже значно у закладах освіти. Єдине, що об'єднувало всіх людей, це — таємна мережа готових використовувати непристойні методи кар'єрної конкуренції (від замовних проплачених наклепів, до вбивств/отруєнь), захоплення грошових владних робочих місць/закладів/фірм своїми кдб-бригадками, розповсюджене правило: «не пущать чужих». А «ідея» залишилася одна, — пролазити до влади і до матеріального особистого добробуту.

Потім у медіасфері почали з'являтися олігархи. Вони теж ставали не вільними учасниками цих картельних змов (кого дозволено критикувати, кого — ні). Бо інакше всіх інших неслухняних ЗМІ починали обливати брудом, публікувати компромат та інсайд, що вони якісь такі-сякі кишенькові продажні ... Так воно лишилося ще й досі. Засоби масової інформації тримають олігархи і періодично хвилями виникають ЗМІ-проекти спецслужб московії. Он, тільки що, — все було на ваших очах. Ви бачили приклад, як з «нівідкіля» виникла і підпала під санкції ціла медіа-імперія кума Путіна. Створювалися нові, або просто перекупалися розкручені, неважливо якої направленості телеканали. Прямо перед самими виборами купується ще учора патріотичний канал, і з нього починають вам лити якийсь звіхнутий бруд на українців. А всілякі суспільні ради, які мають слідкувати за цим, — просто мовчать.

Навіщо я це пишу? Просто хтось має вам нагадувати, що ми реально живемо у ЦЬОМУ медійному рабстві суспільства. Більшість. Вільні ЗМІ, як очі і вуха суспільства, які мали виникнути у 2014 році. Там знаєте що сталося.

Одна людина вирішила, що нехай «оце все буде моЁ». Поховала-збидлила на свою користь справжнє громадсько-суспільне теле-радіо-мовлення. Потім іще виділила/дозволила «опозиційно-колоборантський» медіа-город куму Путіна. Вийшло: «МоЁ і Путіна», «Або Я, або, ... всі інші — агенти Путіна». Ну і лишилися у кожного з олігархів по каналу/медіапроекту, які існували вже до цього.

Які наслідки цього? Та от я і пишу за таким приводом.

Ми продовбили державні органи зверненнями за різними дуже важливими для суспільства проблемами. Реакція — нульова! Держава тут працює просто як відписочна машина. Закон зобов'язує дати відповідь, — напиши. Яку завгодно чепуху, але напиши, і все на цьому все. НІЯКОЇ більше реакції. Сидять і пишуть безпредметні фізкультпривіти «озабоченим». Служба йде, з/п і мат.допомога йде, пенсія наближається.

Кого цікавить читайте мою серію «Зізнання без каяття ...»

https://site.ua/serhiy.grigorovich/

Ну добре, багато з того що писалось на державу, опубліковано публічно у блогах і соцмережах, проспамлено по засобах масової інформації, по партіях,... реакція — НУЛЬ. Без палочки. Нікого не цікавить.

Кого цікавить причина посту, — це я глянув як поживає публікація:

«Блогер викрив як московія розповсюджувала по Україні не правильний математичний довідник.»

https://site.ua/serhiy.grigorovich/35984-bloger-vi...

Робимо так: забиваю у Google з лапками: «не правильний математичний довідник».

Тисну внизу пошуку «показати всі результати».

Передивляюся ВЕБ АДРЕСИ знайдених сторінок.

Купа сторінок там де я публікую, — ідуть посилання на мою статтю, як на «сусідню»:

ФБ, Енігма, САЙТ.UA, ... Більше — НІЧОГО!!!

Ніхто більше ніде не перепостив, не опублікував цю інформацію. А ці довідники лежать на поличках у людей, в бібліотеках,... а не цікавить нікого, ... олігархічні засоби масової інформації дають нам новини — якого кольору сьогодні труси у Олі Полякової !!! Якби було щось добре про московію, то ЗМІ КДБ/ФСБ, Путіна, «Медведчука» б може і перепостити. А так же точно — ні. .......... От нікого таке і не цікавить.

Якийсь там «головний у країні довідник з математики» для якихось там інженерів, всього 60 років неправильний видавався, всього 60 років всі професори мовчали ніхто нічого не заперечував ...

Доросли за цей час від супер-держави до сировинних колоній і далі це нікого не цікавить ...

Люди з конфетних фабрик чи з 95-го кварталу, взагалі не знають, що це таке «математичний довідник». Навіщо він взагалі потрібен? Що воно таке???

Он турки вміють безпілотники робити, може нам зроблять...

Є у цьому мовчанні бидло-ЗМІ-ягнят ще один величезний аспект. Напишу про нього окрему публікацію.