Вже місяцями у Сполучених Штатах та в Україні товчеться  агентура Путіна, яка видумує як «турбуватися» про Україну наносячи їй при цьому шкоду, перекриваючи міжнародну допомогу допомогу з намаганнями обхаяти чи навіть підірвати військове керівництво... 
Вони вишукують всілякими глупуватими хитрощами будь-який привід, щоб підкинути на вентилятор щось, що буде нести раздрай у стосунки України та Сполучених Штатів чи Європи.
От полудурошні придумали, що Україні «треба» образитися на США,  як вони гарно допомогли Ізраїлю, а Україні не закрили так само  небо, та ще от зупинили допомогу, до речі стараннями тих же агентів Путіна... Це полудурочний інформаційний корм від полудурків для полудурків.

 Це дуже-дуже дивно що і Президент Зеленський долучився до цих кремлівських наративів. Він вдає, що він не розуміє, яка є різниця, чи збивати шахеди які летять на Ізраїль над сотнями кілометрів пустель над американськими авіабазами,... чи коли вони летять там, де немає взагалі ніякої американської авіації, та ще й на мінімальній відстані, що від окупованих територій до Харкова чи до Одеси. Там навіть питання фінансування таких операцій стоїть з різних американських  бюджетних статей, бо йде загроза саме американським базам.
 Все це підкрашено тим, що Президент Зеленський робить такі заяви під час найважливішого голосування в конгресі США стосовно допомоги Україні, та ще й робить це... бразильським журналістам з пропутінського БРІКСа, наче запевняючи їх що Америка — «ненадійний» партнер. ***

Різниця між цим разовим захистом Ізраїлю від масованого удару та багатомісячного захисту України, настільки величезна, що говорити про «подвійні стандарти» президента, мабуть що, нажучкали якісь зовсім кретини  в розрахунку на повну відсутність критичного мислення чи повної розумової втоми. 

Давайте проїдемося за великим списком, як кажуть в Одесі «це 10 великих різниць»:
   - Компактність об'єкта Ізраїль для захисту. В Україні партнерськими засобами захищається понад рік аж кілька таких територій, як вся територія Ізраїлю. Площа Ізраїля значно менше ніж навіть площа Київської області. Протиракетним засобом значно-значно легше збивати ракету чи безпілотник коли він летить на них чи біля них, бо інакше треба її ще на великій відстані перехопити.
   - Західна коаліція мала надійне превалююче ППО для безпечних польотів американських літаків між Іраном та Ізраїлем (так званий контроль неба).
   - 1000 км пустель (!!!) біля Ізраїлю, де можна на території чужих країн збивати ... Доступність цих територій для безпечних прольотів американських винищувачів у зоні значної переваги союзників США  у небі
   - Коли натовп безпілотників по вузькому коридору на маленьку ціль Ізраїль летить зграями майже одночасно, над пустелями, винищувачу їх легко збивати кулеметами та малокаліберними гарматами і це ЗНАЧНО-ЗНАЧНО ДЕШЕВШЕ ніж збивати їх у крайніх випадках вже біля важливої цілі їх протиракетами, коли вони летять з чотирьох напрямків невідомо від початку куди саме.
   - дуже глупо порівнювати криві ракети Ірану проти російських Кинджалів та Цирконів які з самого початку дуже хочуть вразити саме протиракетні комплекси союзників 
   - слабка авіація Ірану для протидії авіації союзників, для болісного збиття вартісних союзних літаків.
   - незрівнянні масштаби операцій, — Росія починала з того, що двічі на тиждень по 100 ракет запускала.
   - доступність територій біля Ізраїлю для безпечного перебування американського флоту та авіаносців
   - значна кількість американських авіабаз союзників навкруги
   - потім ще звичайно можна врахувати, що в Ірану як мінімум офіційно немає чи взагалі, чи як мінімум немає значної кількості ядерної зброї.
   - у Ірану немає такого протиракетного щита у разі удару у відповідь як у Росії (підтвердженням важливості цього аспекту є те, що Іран практично відразу після удару запросив мир і закінчення військової конфронтації)
   - значно більше протистояння допомозі України налагоджене путінськими агентами у внутрішньополітичному житті США
   - зрештою це був показовий практично АНОНСОВАНИЙ одноразовий хоч і масований удар із попередженням, а не дворічні масовані удари по великих непередбачуваних територіях України, на виснаження.
 
Радникам радника президента треба зважати,  Америка — це не тітка «яка „одноособовим“ „єдиним“ рішенням, хоче допомагає, хоче не допомагає»... там в середині борються сили, тим більше зараз вони важко борються з гібридною агентурою Путіна всередині країни проти полу-кримінальних та кримінальних рейдерських методів проникнення в управління для його захоплення. Не треба опускатися до такого безграмотного побутового примітивного уявлення.

 *** - 
 «В чому головне питання подвійних стандартів? Політика в цілому — це подвійні стандарти. І так, на жаль, виявляється. В питанні захисту України — більше політики, а в питанні захисту Ізраїлю, як ми побачили, — там була прагматика. Ми завжди виступали за те, щоб наші партнери та союзники були партнерами та союзниками, прагматичними, які б розуміли, що для того, щоб захистити Україну, потрібно всі свої можливості впливу на захист неба використовувати», — заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю бразильським журналістам. ... 
 «Коли ми говорили з першого дня війни закрити небо, захистити Україну, нам говорили, ми можемо зробити ось так, а інакше ми будемо втягнуті в війну з РФ, тому що ви не є країною НАТО, а ми є країнами НАТО. Історія з Ізраїлем абсолютно прагматична, їм потрібно було знищити все, що летіло на голови ізраїльтянам. Молодці, що знищили, і що люди там живі, і слава Богу. Але тим не менше, це є подвійні стандарти. Всі забули в такий момент, що Ізраїль не є країною НАТО. Я ще раз підкреслюю, слава Богу що їх знищили», — заявив він.
 «А після цього, можна довго дискутувати, що насамперед, це було не так, що ракети Ірану летіли над іншими країнами, де розміщені союзницькі бази, і тому вони все збили ще до Ізраїлю, вони захищали цей простір над своїми базами. Але все це буде, чесно кажучи, подвійними стандартами. На жаль, в цей момент розділилися цінності. На жаль, в цей момент це демонстрація різних людей, нібито ми різні люди, нібито в нас різні життя. І мені здається, це був найгірший момент в цій ситуації. Не захист, підкреслюю. Ми самі вимагали такого. Вони продемонстрували, що технологій достатньо збити сотні ракет та іранських „Шахедів“. Ця демонстрація якраз прекрасна. Вона повинна була бути б демонстрацією для Росії», — зауважив президент. "
 https://www.unian.ua/politics/ce-podviyni-standarti-zelenskiy-pro-zbittya-zapushchenih-po-izrajilyu-iranskih-bpla-12611211.html?_gl=1*1r52n2j*_ga*MTAzNTY1MzAzOC4xNzEzNjI3NzUw*_ga_TECJ2YKWSJ*MTcxMzg3NjIxMC4xMC4xLjE3MTM4NzYyMjQuNDYuMC4w*_ga_DENC12J6P3*MTcxMzg3NjIxMS4xMC4xLjE3MTM4NzYyMjQuNDcuMC4w