***Інші статті цього автора

Сподіваюсь, що це — ТИМЧАСОВІ незручності/неточності/помилочки.
Повідомляю про негаразди, які помітив.
Здається членів клубу засунули в далеку шухляду, — всього 4 останні статті БЕЗ КАРТИНОК, які швидко упливають, іноді за хвилини. Їх видно лише на 5-му page_down, дуже внизу сторінки. Не видно сенсу економити вертикаль на картинки у 5-му page_down.   У стрічці з 4-х посилань «Клуб» не працює стріла назад/вліво.
Статті з сандбоксу, здається, взагалі ніяк не транслюються, не ротуються на головній сторінці. Як їм в таких умовах взагалі можливо піднятися через попадання в топ переглядів ??? 
Це була або помилка або неправильна, що вводить в оману назва, — в основній ротації написано «Блоги»,  а показуються і ротуються там ТІЛЬКИ СТАТТІ ТОП-БЛОГЕРІВ, а не всіх блогерів. 
Здається перші розділи особливо «Новини» можна, як мінімум, у півтора раза зменшити вертикально. Там в один пустий під-блок можна ротацію 4 статті вмістити замість гігантського шрифту. 
Щезла можливість бачити персовнально тих, хто лайкає статтю. 
Відсутні обов'язкові/звичайні для більшості блог-платформ і дуже корисні ротації-посилання на декілька (3-6) свіжих статей сайту ПІСЛЯ КОЖНОЇ ВІДКРИТОЇ СТАТТІ. Ця всім корисна і необхідна можливість просто пропущена.
Залишається дуже прикра прогалина — неможливість вставляти посилання у коментарях.  Мене питають під моєю статтею, я відповідаю, даю посилання, ... і отримую ЗА ЦЕ у ФБ попередження «ви порушуєте норми ...», а коментар з посиланням на сайті  просто не публікується/щезає без повідомлення. 
У мене (клуб, інтелектуальний концептуальний лонгрід) трафік переглядів на статтю саме від сайту зменшився в 4-10 разів і став значно менший ніж на всіх інших блог-платформах. У такий закуток «клуб без картинок на 4 табурети по 10 хвилин» не має сенсу підганяти власний трафік посиланнями, бо виглядає якось принизливо. 
Пишу трохи різко, може зарано, бо буває ..."девелопери поїхали, а помилки залишились". 
Аргументація при редизайну про покращення індексації, не дуже зрозуміла, бо вона і так була гарна, і ротація на головній сторінці і перегляди для блогерів на порядки вагоміші за індексацію. 

 

З повагою. Успіхів.

***Інші статті цього автора

***Великий день роздурачковуваня України ! Ч.1. Це саме те, що анонсувалося!

***Суть государств российских. Ч.2. Временные псевдо-недо-империи.

  *** Чому українці такі тупі? 20-й додаток до Маніфесту Григоровича.