60fbee08ec026.png

Перша частина тут
Ну добре, з одного боку зрозуміло, що стаття складена на принципах московитського псевдо-мислення і дурачкізмів.

Стосовно історичності і стосовно науковості, роздуми там всі приблизно такі:

«20 наших засланих козачків у якомусь пітєйному закладі Харкова 10 тижнів казали, що вони це — „донецько-криворізька республіка“, доки їх не вигнала прибиральниця, — тому „донецько-криворізька республіка“ була і була завжди НАША ...»

Я вже писав, що стаття не варта якогось серйозного наукового аналізу, вона просто — дурачкувата.

Але не дурачкувате у ній що? Наївно думати, що цільовою аудиторією статті обиралася наукова і широка громадськість. Тут як з «Л/ДНР»-зомбілками, ... вони для своєї бандоти, і для тих, кого ця бандота залякає/підкупить/поработить. З ретрансляцію через кремлівські кримінальні теле-радіо-брехалки, в які вкладаються мільярди.

Вони для явної і опосередкованої, пом'якшеної трансляції через заляканих/зашантажованих/завербованих/підкуплених/... на заході політиків і «експертів/журналістів/...» чи для предпенсійних кандидатів у газпром/роснєфть. Для них ця стаття є тестовим генеральним напрямком гібридної кремлівської брехні.

Нові замінені зомбілки про «один народ» це, — генеральна лінія гібридної атаки тиражованою брехнею на існування і цінності Організації Об'єднаних Націй.

З одного боку Путін проявляє повну неповагу до суверенітету держави-члена, співзасновника ООН. Він повністю порушує, ігнорує, топче цінності, засади, головні принципи ООН. Така публічна заява з публікацією цієї статті на сайті Російської держави є однозначно міжнародним злочином. І така країна не має права, не те що на пріоритетні позиції в ООН, а навіть просто на членство в цій організації.

Оскільки офіційно і публічно робить заяви, які прямо суперечать принципам ООН.

Але не забувайте! Не все так просто! Тут вам мова не про методологію мислення і історичного аналізу. Тут вам мова про підступну кримінальну брехню, хитрість і схеми обману. У цьому Путін — професіонал! Це ви думаєте, що дешева брехня не пройде. А кримінальник чітко усвідомлює: кого, як і в яких масштабах він зараз може залякати/підкупити/шантажувати, щоб полізла, «проканала» того чи іншого рівня дурня/брехня на його користь.

Тимчасово, тактично... А потім всі зрозуміють що це дурня,... КОЛИ ПІЗНО БУДЕ. Потім когось треба буде підкупати/шантажувати, щоб за це забули, як забувають періодично зараз про події 2014 року наче їх і не було зовсім.

Ну це ж реально діється? Залякана, підкуплена, зашантажована німецька еліта просто на повному серйозі розповсюджує просуває якісь дурочкувартості про «путле-вибори» В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ УКРАЇНИ з чужою бандитно/маріонеточною юрисдикцією, без будь-яких засад контролю, безпеки і свободи. Ця меркеле-штайнмайерна сторінка германської історії війде також ганебною сторінкою холуйщини германських еліт перед кримінальним диктатором, як і ті самі часи Гітлера. «Невибори» під юрисдикцією проксі-маріонеток кремля, коли навіть самі «вибори» рф не вважаються чесними.

Тобто Путін просто збирається через:

- те що в документах ООН не дуже детально і чітко прописані механізми самого УТВОРЕННЯ «націй» (Там є і «повага_до_суверенітету_нації», але і... «право_нації_на_самовизначення». А де та межа, коли і як виникає право на самовизначення... У великій кількості країн дуже великі варіації виникнення цього суверенітету і самовизначення ...)

- дешевою брехнею про українські «хунти», які захопили «один народ», хоча «хунти» і обираються на всесвітньо визнаних демократичних виборах більшістю населення, тим самим «не тим народом», «не холуйським народом»

- вкидами бабла у брехливу пропаганду і у підлеглих залякано-підкуплено-зашантажованих холуїв тимчасово легалізувати цю брехню до захоплення кремлем нових позицій,

- потім з допомогою підкуплено-заляканих холуїв, працювати на загальну насаджену амнезію,... щоб всі забули про вчорашні злочини.

Тобто ця стаття це, — не літературний, чи псевдо-історичний, чи графоманський витвір...

Це маніфест-директива для підлеглої кримінальщини і підлеглих західних політиків з тримтячими ногами.

Ви вже зараз бачите перші кроки реалізації цього плану, — дурачкуварті списки звинувачень у ЕСПЛ (ЕСПЧ) з намаганнями виліпити образ «кривавої хунти» з української держави.

Це при тому що в московії масово б'ють кийками жінок і дітей, по 12000 політичних заарештованих в місяць за конституційне право зібрань. Стосовно російських опозиціонерів вже майже реалізований план «вбито-посаджено-отруєне поле» перед «НЕвиборами» до думи.

Білий дім перед кримінально гібридними методами, здається, теж вже стає на коліна.

«Ах ви так принципово не любите корупцію? О давайте ми будемо вам кожен день говорить про корупцію в Україні! Там же — одні корупціонери! Давайте ми всі наші наїзди на демократію в США будемо робити через українських проксі, що це було, начебто, вони втручаються у ваші вибори... ...»

Ви бачите, все, все, все, — Байден вже поплив. Йому вже треба зосередитися на дружбі зі «штанмаєром». Вже Обама і Кері — найкращі друзі. Давайте допоможімо Україні ковдрами і подушками, ... зеленою енергетикою ...

Працюють кримінальні залякування стосовно дітей, онуків, праонуків? Працюють. У чому думаєте були підсвічено-підкреслені залякувальні фінти в отруєнні Скрипаля З ДОЧКОЮ, Навального З ЖІНКОЮ, Гудкова СИНА З ПОХИЛОЮ ТЬОТЬОЮ. Поставлені США на коліна кримінальщиною? Поставлені. Скільки того життя лишилось? Воно того не коштує? «Росія сильніше хоче»?

«Росія сильніше хоче», це взагалі — шедевр. Шедевр обамівського холуйського літературного мистецтва. «Росія сильніше хоче, значить ми постоїмо обісцяні на наш підпис в Будапешті». Ми такі великі і сильні! Не починати ж з такої причини конфлікт. Давайте у всьому будемо стояти на колінах. Бо ми — дуже занадто сильні, що аж у лідерів трясуться коліна. Тут я підкреслено говорю не про США, а саме про теперішній Білий дім, який у два дні кардинально змінив позиції на перед-путінсько-холуйські. Мабуть, правильно казати, що коліна не тримтять, а періодично у відповідальні моменти повністю підкошуються. Мем працює. Чи про нинішню германську «еліту», яка виросла з комсомольської номенклатури ГДР . Які там думаєте були самі великі перерви у контактах КДБ/ФСБ ? Меркель... Дівчинка Коля, ... а перед цим, — дівчинка Вольфганга Шнура, голови «Германського прориву», який, як відкрилося тісно співпрацював з органами держбезпеки комуністичної ГДР.

Я не списую зовсім Байдена, ... за його ще душу треба битися. Відбити від подушечника Обами і еколога Кері. Але очевидно, що його віра у перемовини з цинічною шахрайскою кримінальщиною сирійних вбивць, — це з серії: «і на старуху буває проруха». Особливо це смішно, коли він іде на такі «перемовини» другим у серії, після «42 роки, не лох, подивлюсь в очі Путіна». Тільки у Байдена після заглядувань в очі Путіна, власні очі дуже погасли. Стосовно його погаслих очей у США терміново треба починати процеси/консультації/комісії про безпеку вищої посадової особи з близькими, вірогідні залякування і шантаж.

Треба в чомусь бути дійсно інфантильним або маразматичним, щоб йти на перемовини типу:

«тебе будуть ловити за кожне слово „крючком“, а їхні слова будуть нічого не варті.»

От приблизно що таке, — стаття Путіна.

Поки ви будете ганяти слини про «правильна-неправильна» кримінальщина буде під цей маніфест-зомбілку робити свою справу. Чергова робоча зомбілка для кремлівської кримінальщини.

Інші статті цього автора
Великий анонс!!! Ч.1. Скоро відбудеться революційне зрушення в деідіотизації країни!