Штурм советским спецназом телебашни в Вильнюсе.
Caption

На фото. Штурм радянським спецназом телевежі у Вільнюсі.

Я більше як педагог-теоретик, а не практик. Методолог чи методист за аналогією. Я видаю свою, картину реальності досить просту для розуміння. Будь-яка людина з елементарним логічним мисленням в цій картині прямо бачить відповіді на такі питання. Для розтлумачення, коли воно потрібно, є педагоги або, в суспільстві, — інтелігенція, щоб потім кожний елементарний висновок показати, роз'яснити, з чого він витікає,  відповісти на всі прості питання. Але в ідіотизованому, оглупленому суспільстві прошарку інтелігенції немає. Для народу немає. А замість них, є багато хитрих лизунів від олігархів які будуть перебріхувати будь-що на користь своїх хазяйнів і обпльовувати все їм не вигідне. 

От мене питають: «А хто як не Зеленський, чи Порошенко?». Питають прямо під статтею, де я пояснюю, що у нашій представницькій демократії ключову роль грають засоби масової інформації, які на виборах консолідують точку зору великих груп електорату за декількох кандидатів.  А вони, ЗМІ в нас захоплені олігархами-шахраями.

Ти можеш обрати кого завгодно, хоч клоуна, хоч маршала, хоч губернатора... для себе в голові. Але ти не зможеш сам консолідувати багато прихильників стосовно нього. Зараз навіть, щоб просто його висунути, треба настільки багато підписів, що без засобів масової інформації чи адмін-ресурсу  цього не зробити.  

Далі я пишу: «У нас всі засоби масової інформації корумповані захоплені олігархами». І прямо тут в мене питають: «А хто ж буде лідер, щоб був справді за народ???» 

ТА НІХТО НЕ БУДЕ ЛІДЕРОМ ЗА НАРОД !!! 
Який лідер за народ ??? Коли ВСЯ комунікація захоплена шахраями чи кримінальщиною. Як німий і глухий сам до себе народ, може якось скоординуватися, об'єднатися без засобів масової інформації ???  НІЯК!!! 

З цієї реальної картини життя, яку я описую випливає НЕ те, що треба робити щось НЕможливе, -шукати/висувати лідера.
А треба, як це не дивно, робити щось можливе. Тут без революції або без жорсткого тиску на владу нічого не зробиш. 
Раніше при революціях, перше, це — захоплювали головну телевежу, раніше пресу. Просто щоб мати хоч якесь слово проти слова шахраїв і корупціонерів! Зараз ситуація змінилася з цифровим телебаченням. У м'якому варіанті зараз необхідно вимагати від влади СУСПІЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ. 

Не таке як зробив Порошенко, — нещасне зафукане, ще і з не українцем очільником. Щоб не робило конкуренції його власним каналам, залитим рекламними грошима від своїх корпорацій. 
Елементарний системний аналіз зараз підказує, що треба вимагати СУСПІЛЬНЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ НА КОЖНОМУ ТЕЛЕКАНАЛІ У ПЕРЕДБАЧУВАНИЙ ТОПОВИЙ ЧАС. Це може бути 40-60 хвилин КОЖЕН день, новини від громадських організацій об'єднань від активістів і правозахисників. З якимись обов'язковими 15 хвилинами від журналістів-новачків-любителів по 3-5 хвилин кожному. Де такі журналісти можуть зайняти чергу публічно і за розумний час вийти в ефір. Це має бути обов'язково для всіх каналів, як соціальна реклама.

В нормальному порядному розумному суспільстві все це роблять просто професійні НЕЗАЛЕЖНІ журналісти. А у нас вже пішла якась гидотна мода, коли просто ангажовані олігархами журналісти ангажованим журналістам дають інтерв'ю. Самі собі, один одному. «Зараз ми попитаємо більш освіченого дядю, яка саме „картина світу“ найбільш вигідна нашому хазяїну.» Дядя вам всякими полу-натяками буде мутити, що його хазяїн, це — Гетьман всієї країни, а його конкуренти, то — чи вороги, чи недієздатні, чи злочинці. І так вони роблять НЛП психо-масаж, ... бажано не пропускати, щоб — кожен день ... А всієї іншої країни, з її проблемами і маленькими радощами наче і не існує, ... немає подій і цікавих та важливих людей. Чисто — гіпнотично-навіювальна приватна конторка.
Все як і було за ватної кгб-шної совковщини. Навіть дещо — гірше, бо немає обов'язкової соціально-направленої моралі.
У олігархічних ЗМІ так само є корпоративні змови «ми один одного не чіпаємо, А хто НЕ в змові, і кого дозволив/наказав хазяїн — того клюємо і запльовуємо (зображаємо боротьбу з корупцією тощо). Всі хто не з нами це — „агенти Пут Іна“ і „злочинці“, винні у всьому що роблять і у всьому чого не роблять. Коротше, такі картельні змови просто ефективно засірають мізки населенню дешевою брехнею, наклепами і сотнями уявних псевдо-підозр. Одні — на інших, інші — на одних. 
Фактично олігархат через ЗМІ зробив контр-революцію, не те що у 2013-ий чи 2003-ій, а прямо десь у 1980-ті десь. 

І мене питають, як в цій ситуації сліпий, глухий, оглуплений, дезінформований народ може якось розумно вплинути на політику, на вибори!!!   Та, — ніяк !!! 

Треба повернути народу засоби масової інформації, як я написав, хоча б частково по новинах.

От тільки тоді у народу з'явиться хоч якийсь шанс реально висувати і просувати своїх лідерів. Ніяк народ не може, не повернувши собі очі і вуха, щось змінити, когось розумно обрати.  

Я, здається, про це багато і регулярно пишу. 
Цілі серії статей, як і держава і ЗМІ, і олігархи просто затикають вуха і не хочуть нічого чути про життя народу.
Всі такі важливі статті проспамлені по засобах масової інформації, по депутатах, політичним і громадським організаціям...  
От уявіть собі, навіть те, що розроблений український ефективний метод боротьби з covid-19 восени 2020 нікого не цікавить: журналістам нецікаво, олігархам нецікаво, президенту нецікаво, прем'єр-міністру нецікаво, політичним партіям нецікаво... Медіа-найманцям тільки цікаві теми, де прямо хазяїн зможе попіаритися без посередників і проблемностей. А як Порошенко попіариться на тому, що хтось там з українців відкрив метод боротьби з covid-19 ??? А ще, не дай боже, буде успіх за влади Зеленського,... це ж — „катастрофа“. А Кабінету Міністрів що? Відмовитися від величезних контрактів/кредитів під вакцини заради боротьби з covid-19??? В них це так не працює. Це не моє теоретизування! Це перевірено практикою і  навіть публічно оприлюднені результати таких „перевірок“, як наймано-підгодовані журналісти і блогери не реагують на НАДВАЖЛИВУ для суспільства інформацію, не цікавляться таким. ... Ще й жалоби кидають на коменти в соцмережах з такими посиланнями.

Навіть от такого масштабу і гостроти теми НЕ можуть пролізти у корумповані шахраями засоби масової інформації. 
А ви через них якось хочете чесно знайти підняти і розкрутити народних лідерів ??? Ага, — фізкульт-привіт. 
Тільки кишенькових, образно-духовитих, напомажених, телегенічних, слухняних, залежних, контрольованих, відданих... Он вам — новини: які сьогодні у Валі-Галі труси на сцені, чи у її доньки. 

Тобто народу України, я вже не кажу про рф треба заново робити революцію 91-го року і повертати суспільству засоби масової інформації хоч на 10-20%. Без цього нічого не буде. Немає ніяких шансів у народу тим більше настільки системно і спеціально оглупленого.