Pre: Ця стаття від 29.07.22 зараз вже втратила актуальність через 2 тижні після публікації. За ці два тижні сталося дуже багато «хлопків» на 4 мостах, авіабазі, багатьох складах, базах, пунктах ППО рос. окупаційних сил. На сьогодні 14.08.22 ситуація дуже значно змінилася. Деталі тут:
Про атаку на Херсон. Частина друга. Ситуація змінилася.


Тут у нас купа кротів, провокаторів і корисних дилетантів пропагують наступ і захоплення Херсону.
Навіть алко-олєнє-маршалам зрозуміла вигідність ситуації для «рф». І вони радо кинулися підтягувати сили обороняти місто. Це ж саме те, що вони вчили про війну, це схоже на «початок перемоги», на оборону Сталінграду. Вони самі кретини тільки що аналогічно зточили значну частину армії об Северодонецьк.  Три місяці «от-от», «мабуть завтра».

Так дійсно, для корисних ідіотів і повних  невігласів ситуація здається вигідною, їх легко в цьому переконати. «Ах перекрите річкою постачання для окремого міста!» Але військові професіонали знають цю пастку. 
Постачання буде йти хоч москітних флотом, хоч натягнутим тросом через ріку, парашутами, гвинтокрилами ... Ночами... Але буде йти.  Тут не 120 км до Маріуполя...
А от наступаючій стороні: 
 - повністю перекрита можливість охоплення оточення міста і відсікання частин.
 - повна танкова  безпека артилерії супротивника за рікою.
 - значна безпека їх артилерії від наших ДРГ і повна від коротких тактичних ударів.
 - тобто будь-яке скупчення наших наступальних військ буде накриватися артилерією.
 - ворог може скупчувати багато піхоти з ПТ-засобами у бетонних підвалах міста без загрози оточення.
 - їх готовність і наша неготовність перетворювати місто на руїни.
 - керовані мінні пастки.
 - немає ніякої швидкої оперативної і стратегічної перспективи/призу після захоплення... Тільки подальше проблемне утримання міста під постійною артою ворога.
- «призом» будуть значні втрати, руїни міста і гуманітарна катастрофа...
 
Так, ... є Хаймарси і 777. Але вони втомляться впольовувати розсереджені поодинокі чисельні цілі і фальш-цілі. 
Але самі при цьому будуть ласими цілями і для смерчів/ураганів, і для градів, і для точок-у, і для близької кримської авіації, і для дальніх ракетних ударів. Наші неокопані наступаючі війська є мрією агресора.
ПОВТОРЮЮ І ПІДКРЕСЛЮЮ ДЛЯ ВОРОГА ВСЕ ЦЕ БЕЗ ЗАГРОЗИ ОТОЧЕННЯ І ОХОПЛЕННЯ (ріка)! Це дуже у військовій справі важливо.
Під таким величезним прикриттям артилерії із-за ріки ворожим військам в Херсоні НЕ ПОТРІБНЕ ДУЖЕ ВЕЛИКЕ ПОСТАЧАННЯ.
Оборона міста для ворога не неочікувана не зненацька, добре підготована. Ріка від Чорного моря зараз під контролем ворога. Авіація Криму — поруч.

Українській армії проти російської, штурмувати бетон міста ї без будь-яких додаткових великих призів це — абсурд, це — ідіотизм. Величезні безцільні втрати з ймовірною дірою у нашому фронті. Така собі «курська_дуга-Сталінград» для подальшого наступу на Миколаїв-Одесу... Пастка для скупчення Хаймарсів і іншої техніки. У битві за Северодонецьк у ворога хоч був значний додатковий приз, — Лисичанськ і тактично-оперативні кілометри вперед. 

Пригадайте дурнів і провокаторів, які кричали з кожного каналу, що у ворога «немає резервів» перед захопленням Северодонецьку...

Тут особливо нема чого продовжувати. Сподіваюсь, що нашим реальним військовим професіоналам ситуація зрозуміла і вони не підуть на провокації дилетантів з «швидким штурмом-звільненням». Херсон — нормальна ситуація для перемелювання ворога і відволікання його сил  без рішучого штурму. Доки вони самі не втомляться його обороняти і не відступлять «добрим актом». Нехай вони його незручно обороняють. Доки наших ДРГ там не стане більше ніж окупантів... 

P.S. Така вийшла негативна стаття, треба ж щось позитивне додати. Перебитий міст — велика справа! Тепер Херсон це — не плацдарм для наступу  ворога. Тепер на малому правобережжі захопленому ворогом нам значно краще, безпечніше і результативніше воювати! Але ніяк не треба поспішати вбиватися об бетон Херсона і перетворювати його на руїни. Нехай ворог бідкається і зазнає втрат з таким недо-плацдармом без мосту.