Вітаю з початком кампанії «Чергові вибори до Верховної Ради-2019». Так, 25 квітня 2019 року, її було розпочато відеозверненням до ЦВК новообраного Президента України.

Чому я вважаю. що саме чергових, бо наразі більш-менш якісного списку в Зеленського немає (якщо є взагалі якийсь), набрати «нових облич» в разі позачергових виборів його команда вже не встигне.

До того ж парламент, який ми маємо, є дуже зручним прикриттям для можливої бездіяльності нового голови держави — про повноваження президента нам вже повідомили #У Зеленського. Наступне роз'яснення буде таким: Президент готовий та бажає зробити все-все «добре», але йому заважають представники «старої системи» — уряд, депутати, ЦВК, голови обласних адміністрацій та інші (наскільки вистачить фантазії). Їх треба змінити та замінити.

Це тепер буде звичною відмовкою щоб зменшити кількість тих, хто розчарується в пані Зе. хоча б до 27 жовтня.

P.S. Станом на 00:26 26 квітня відеозвернення Зеленського про його позицію відносно видачі паспортів РФ в ОРДЛО я не знайшов.

P.P.S. Чорнобильській трагедії вже 33 роки. Дякую всім, хто втратив здоров'я та скоротив своє життя заради збереження нашого.