Дочку Мєдвєдчука не пустили навчатися у Швейцарію. Санкціі. Підняли галас...
 
Ви не розумієте…
 
Вони чому своіх дітей відправляють вчитись у швейцаріі і лондони, каліфорніі і сорбони, хоч торочать про зовнішнє управління і загніваючий захід? Тому що потрібно знати ворога в обличчя. Тому що ім треба розуміти, як саме загніває.
 
Тому вони жертвують найдорожчим. Своіми дітьми. Відправляють іх у тил ворога. Щоб ті вивчили як працює Захід. Діти йдуть на це, щоб батьки тримали оборону. Вони вивчають ворога, розуміють як він діє і батьки тут можуть ефективніше протидіяти зовнішньому управлінню. Чому діти? Тому що тільки дітям вони можуть довіряти на 100%
 
І так, це жорстоко. Відправляти своіх дітей у прогнилий світ Заходу, де діти ризикують підхопити заразу гейства, вірус невігластва, бактерію непослуху. І ця жертва має дати зрозуміти, наскільки ці люди віддані ідеі русського миру. Вони ладні пожертвувати власними синами і дочками заради того, щоб діти іх виборців залишилися вільними від спокус Заходу.
 
Вони б хотіли пожертвувати собою. Але це неможливо. Не може відомий адвокат Медведчук іхати навчатися у Швейцарію. Запізно. Бо тоді світова закуліса все зрозуміє відразу. Вони навіть вимушені для прикриття класти гроші в західні банки, купувати маєтки на лазурному узбережжі, хоч рідна Кирилівка завжди миліша. Це все заради справи. Справи іхнього життя.
 
Справи нашого життя. бо вони кладуть життя своє і своїх дітей для порятунку нас з вами від клятого Заходу. Вони своїм прикладом показують, як це небеспечно. Вони як герої коштують отруєну страву тільки заради того, щоб ми вижили. І щоб виробити імунітет. Щоб розуміти, як боротися проти хтивого ворога.
 
Тому це не горе для Мєдвєдчука. Навпаки. У глибині душі він навіть щасливий, що санкціі не дали його дочці поїхати на завдання. Дозволили залишитися у лоні православ'я, де можно кожного вечора набиратися сил, цілуючи святі мощі.
 
Але це провал. Провал операціі по порятунку русського миру. І якщо одного дня ви прокинитесь поряд з дружиною, але зрозумієте, що ви гей, або що вам сильно кортить змінити стать, або зрозумієте, що Путін не є святим і не відправлений на Землю для порятунку людства — то знайте, це тому, що Захід не зупинили, це тому, що в один день захід зрозумів, як йому протистоять і залишив дочку Мєдвєдчука вдома.