Це пост для росіян, але свідомо українською. Для повної симетрії. Вони ж звертаються до українців російською, так що давайте дотримуватися.
 
Росіяни. У вас незабаром почнуться теракти. Найімовірніше, житлові будинки. Гексоген буде зі складів ФСБ, але вам скажуть, що його телепортували бійці «Азову» із секретних складів НАТО. Ну, ви знаєте. Вірте одразу.
 
Що потрібно робити в такій ситуації? Ваша влада вже все пояснила, я просто застосую їх пояснення до вашої практики.
 
У такій ситуації потрібно одразу здаватися, щоб не ставити під удар цивільних – старих, жінок та дітей. Тому прямуйте до найближчого управління ФСБ і одразу здавайтеся. Знайти у Росії управління ФСБ значно простіше, ніж блокпост НАТО чи штаб «Азову».
 
Друге: треба пам'ятати, що у всьому винні не прості люди, а погані політики. Прості люди, які мінуватимуть ваш будинок, не винні. Вони просто виконуватимуть наказ. Їм потрібно платити за іпотеку і годувати сім'ю, їхнє скрутне становище можна зрозуміти. А з політиками ви так чи інакше нічого не зробите і вам це подобається.
 
Третє: у жодному разі не забувайте, що ви і ФСБ – єдиний братський народ. Тобто ваші будинки будуть підривати ті, хто вас по-братськи любить, і це дає їм таке право.
 
Четверте: одразу переконайтеся, що ваш підірваний будинок — це брехня та пропаганда НАТО. Насправді ваш будинок ви підірваєте самі за командою з Брюсселя, щоб очорнити Росію та її найвище керівництво. І взагалі супутникові знімки покажуть, що ваш будинок стоїть на місці. Про все це скаже по телевізору Соловьов, отже, це і буде правда.
 
П'яте: радійте, що ФСБ буде змушене підірвати ваш будинок, бо в його підвалі знайдеться секретна база «Азову». Вірною ознакою її наявності є візитки «Правого сектору» та ікони Архістратига Зеленського.
 
Та й найголовніше. ФСБ, як відомо, ніколи не помиляється. Неможливо навіть уявити, щоб якісь нікчемні українські ДРГ, які давно знищені, проникли в Росію та влаштували щось під носом непереможних, всезнаючих та всемогутніх російських спецслужб. Висновки зрозумілі? Дякую.