Нарахував близько п'яти інтерв'ю Коломойського за останні півроку, де він відверто повторює всі тези РФ за останні п'ять років. І це все нічого, якщо б його люди не сиділи в АП, не ділили посади та потоки і не впливали на політику держави та наші з вами життя.

Громадянський конфлікт — саме з цією тезою РФ намагалась з початку війни всіх переконати, що вони до цього недотичні. В Україні мов самі щось не поділили, а ми можемо допомогти як миротворці. Всі п'ять років на всіх міжнародних майданчиках лунали ці тези починаючи від офіційних осіб і закінчуючи купленими діячами, політиками та журналістами.

Він каже, що допомога з боку РФ та присутність їх там, це нормальне явище. А те, що кожен день є загиблі, його мало хвилює. В АП, де він вже забрав собі один напрямок, сидять такі самі «патріоти». Тільки вони не патріоти держави, а патріоти грошей.

Коломойський зараз еволюціонував з «патріота» в колаборанта, але це не головне, якщо згадати 13 та 14 рік, та як в Дніпрі створився штаб «Нацзахисту», в який увійшли перші патріоти та добровольці, то серед них Коломойського не було. Він сидів і чекав, як розгорнуться події. Після того, як зрозумів, що за Україну будуть битись, що рубікон перейдений та зворотнього шляху немає, тільки тоді він запропонував допомогу, тоді коли почалась війна та були створені перші добробати. Сидів і чекав до останнього, а раптом треба буде Вілкулу допомогти, а не невідомим патріотам.

Тоді Коломойському було вигідно бути на боці України, тепер, коли вони домовились з РФ, можна починати транслювати методички з Кремля, щоб «друзі» з РФ були більш лояльними та допомогли впровадити план по Донбасу. Цей план вже розроблений та підготовлений, і він не на користь національним інтересам України, цей план на користь РФ та гаманцю нової влади.