Відразу уточню — написане можливо буде не зовсім зрозуміле для немедиків.

Однак з наведеними прикладами зустрічались дууууже багато людей при звертанні до лікаря.

А суть їх в тому, що наведені у прикладах рекомендації та діагнози АБСУРДНІ з точки зору цивілізованої медицини та не використовуються в сучасній медицині.

А от у нас — з таким зустрічаєшся повсякденно.

Ось і сам текст, взатий з однієї медичної групи у FB:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Неодноразово звертав увагу на слова наших високопосадовців, що скоро буде жорстка боротьба за «хороших» лікарів.
А що таке «хороший»лікар?
З точки зору адміністрації, той хто має багато підписантів, тобто той, хто «приносить» гроші у заклад.
Тут все зрозуміло.
А тепер давайте розглянемо «хорошого» лікаря зі сторони пацієнта.
1. В мене куча різних скарг, стільки проблем, і тиск, і серце, і задишка. Але лікар в мене толковий. Оглянув, все з'ясував на місці. Не відправив на різні дорогі аналізи та обстеження. Поставиви діагноз «ВСД». Так він пояснив, що це тяжко лікується, треба довго приймати таблетки та періодично прокапатись. І не факт, що все швидко мине. Ну я розумію, така хвороба))). Але лікар «хороший», призначив фірмові ліки та й прокапатись призначив. Скільки уваги мені приділив.
2.У вашої дитини гострий бронхіт. Він викликається вірусами, ось вам противірусні,,,,,, і ще, хоч зараз ці «сучасні, модні» лікарі і не рекомендують, але прикрийтесь антибіотиками. Вірус ослабив імунітет, високий ризик приєднання бактерії, перестрахуємся. Да, і не забудьте пробіотики попити два тижні мінімум.
Який хороший лікар, передбачливий, прогнозує ризки, «прикрив» мою дитинку від бактеріальних ускладнень.
3.Доктор, я працюю бухгалтером, весь день за компутером — шось так спина болить, допоможіть.
Ха, так у вас остеохондроз, так ранній, всього у 30 років розвинувся, але що поробиш — хвороба цивілізації. Так, щоб точно уточнити проблемне місце, а може там, не дай Бог, протрузія, або ще гірше — грижа!!!. Зробимо МРТ. Поки проколіть деклофенак з мільгамою.
Що, у вас ще ізжога??? ось терміново на ФГДС.
Як мені повезло з лікарем, хороший, нічого не пропустив, і да, МРТ добре, краще перестрахуватись,а то всього 30 років, а вже спина болить.

Так можна продовжувати наводити приклади дууууже довго.
Колись проводили серйозне дослідження по клінікам різних країн: що в першу чергу найважливіше для хворого при відвідуванні медзакладу.
На першому місці було не правильне лікування, не доступність ліків та обстежень і тд. А доброзичливе ставлення медперсоналу до хворого!!!!
Так що будьте уважні і доброзичливі до своїх пацієнтів, а знання....то таке, другорядне.
Ось вам рецепт «ХОРОШОГО» лікаря)))))
Не дякуйте))))