Правовірні, з прийдешнім Рамазан-Байрамом будьте здорові!

Ми ж теперка тої, замішані та причетні. Хайді бісміллях.

Як запор-єбрікі мали то собі уявляти.

Назва? Пропоную просто – бандераві, з наголосом на останньому складі.

Політичне керівництво? Реіс Бутрос аль Баруті аль Барига, хай подовжить Всевишній його дні.

Військове керівництво? Шейх Валі аль Залуджі, хай відкриє йому Всевишній найкращу дорогу для боротьби за свою справу і подарує перемогу його зброї, його побратимам та його слову й перу.

Щодо структури УБД (Укрохаліфату-Бандерівської Держави) інформації до пуття не даватимуть, бо заболітні теоретики мало що можуть уявити за межами партійно-комсомольської вертикалі, МММ та військових звань совіцьких часів. Максимум – якась білогвардійщина в якості преміум бренда. Якщо тренд буде сталий, Нєподбріта_Сімоньян отим самим ротом говоритиме про Верховного Імама, а Соловйоб ібн Адольф волатиме про Центральний Комітет КПСС, тобто Карателів Противників Сала та Содомії. В їхній парадигмі це має якось так виходити.

Щодо цілей укрохаліфату – там взагалі треба припахати всіх дуґіноподібних, бо в них ще навіть мета СВО не окреслена так, аби в неї не соромно було повірити. Якщо старік_Скабєєв навіть зможе вимовити гасло «Україна від Сяну до Дону!», то йому потім доведеться слізно вибачатися – на прямому етері, на колінах і на пляшці. В разі ж виголошення «Україна від Сяну до Сяну!» питання можуть надійти вже з реальної столиці – Пекіна. Нєпруха_карочє. Залишається розгойдувати мету у вигляді завоювання русскіх_зємєль та порабощєнія_русскіх. Концепт гівно, але там таке їдять столовою ложкою.    

Проте за великим рахунком – інформаційну задачу виконано. Український ІДІЛ є? Звичайно! УкрААААїнци ж є. Вони ж фашисти? Атож! Значить, у них є свій ІДІЛ, з работоргівлею та «нареченими Майдану». (Так, мені здається, що я за цих нездар роблю їхню роботу. І мені за це навіть процентик не йде. Харам!) Структура майже невідома, цілі незрозумілі. І що характерно – можуть вдарити де завгодно, коли завгодно й по кому завгодно. Фто, стлафно? (с) То ж сидіть і не рипайтеся. Оно у вас цар як новенький, вже вп'яте. Обмивайте і не пиздіть.    

Як вони насправді то собі уявляють?

Що їм ДжиПіТюха накастує, то й уявлятимуть. Там здавна була напряжонка з нештучним інтелектом, скоро почнуться негаразди і зі штучним. Тільки падлючний інтелект там функціонує 24/7. Він заточений лише під крадіжки, руйнування й тортури. Але в цьому він неперевершений. Досвід, мотивація, бухло, всєдєла.

Бородаті чоловіки в жовто-синіх та червоно-чорних чалмах (чекаємо, поки ШІ навчиться їх правильно намотувати) смажать на вогні православних_мальчіков_в_трусіках. «Наречені Майдану» — у вінках з опіумних маків на райдужні хіджаби – тягнуть русскіх_красавіц до ізб-обрізалень. Зрозуміло, що обрізатимуть їм не лише носи. Старші жіночки – у червоних хустках на чорні абайї – уклінно запрошують НАТОвських військових обідати. На столі кров'янка, численні м'ясні наїдки, горілка та борщ. За хатою огрядні собаки дошматовують криваве місиво, залишаючи лахміття від форми та шеврони ВС РФ.  

Укроджахеди та їхні союзники попоїли та співають «Червону калину» та гіми США. Всі вже такі, як вам треба, то ж чарки міцно тримають шістьма пальцями.  

Ледь не забула! На Великдень ріжуть гетеросексуальну молодь на сало просто біля домів і танцюють гопака на дорогах, перекриваючи рух автотранспорту. Масквічі_чо_с_єбалом?

Допомога ближнім прописана в усіх священних текстах. В такі часи, як зараз, суспільства проходять перевірку не на знання релігійних законів, а на життєздатність. Зараз ми – кожен на своєму місці – боремося за те, щоб кожен наступний день минав легше. Тихіше.

 Допомога фронту тепер доступна через PayPal

donikroman@ukr.net

 

Картка

4731 2196 1942 3175

IBAN

UA043052990000026204680986837

Код РНУКПН отримувача 2508212611

 

Гривня картка

5168 7451 1010 5332

IBAN                     

UA713052990000026204744505596

Код РНУКПН отримувача 2508212611

В ЗСУ свято вірять навіть атеісти. І в те, що дуже багато залежить від наших зусиль.  

Чому з українців не буде терористів. Аж ніяк не через те, що ми не маємо суперідеї. Тут все просто – Україна понад усе! «Воля або смерть!» та «Україна або смерть!» протиставляють вільне життя на рідній землі смерті як небажаній альетрнативі. Це практично не лишає простору для терористичних методів. Навіть серед пекла війни українці демонструють довіру до перебігу життя та віру в безкінечність життя – як у цьому вимірі, так і в інших. Не можна просто так забирати життя – не ти його створив, і тобі його не повернути. Це основний принцип Авраамових релігій. Всіх. Запропонуйте українцю насаджувати українізацію десь там – за допомогою терору. Так, будуть обґрунтування, викладки, але перш за все ви почуєте оте наше фірмове «Тю!» Нашо?! Страх та вбивство випадкових цивільних лише відвернуть від вас. Навіть якщо ви й досягнете бодай якихось результатів у такий спосіб, втримати ці «надбання» буде вкрай важко. Освічені люди з критичним мисленням на таке не підпишуться, а значить, ваші послідовники будуть фанатичні, але неефективні ні в чому, окрім репресій та неделікатного віджиму чужого майна. І нахіба людям щось нав'язувати? Так, наша суперідея може бути вірною, але інші люди живуть по-іншому. Копняками до Царства Небесного не заганяють. Про це кажуть і багато моїх знайомих мусульман з вищою богословською освітою.

До того ж, українці люди зайняті. Про крайні десять років годі й казати, нам завжди було що робити – від програмного продукту до картоплів. Тепер у нас свій нетворк і кожен знає свої обов'язки. Під час війни ти або Убийворог, або Помагайло, або Стулиписок. Воїни? Так! Волонтери? Звичайно! Донатори? Аякже! Терористи? Кассабам не зрозуміти, але для більшості українців «Ой, там же люди!» — це не просто слова. Ми всі знаємо, як це непросто. То ж...

Фігня ми, а не терористи.    

Але є одне але...  

Що буде, якщо не дай Боже вибісити українців.

                                                                                                       !المجد لأوكرانيا! المجد للأبطال

Це «Слава Україні! Героям слава!» — просто арабською мовою. Може, комусь для мерчу знадобиться, білим по чорному. Так от, до теми.

Джихаду ль-Укран. Таварісчі_зассасєді мають те, що мають – дрон хуяк, самалот кірдик та русскій карабль Чорнаморє бултих. Тут літачкам був такий шикидим-бабах – краса неймовірна! Догойдувалися. Машаллах.

Найкраще працює ріал лайф-казино «Шойґу'з Шоу»: тітки пхають чоловіків, братів, батьків у мужеприйомник (військкомат) з надією виграти білу «Ладу», але на видачі... льохкім_двіженієм_рукі «Лади»_прєвращаюцца... прєвращаются_"Лади"... в_елєгантниє_пєльмєні! Або в йобане ніхуя почесну грамоту. Тут є де розгулятися південноазійській фішці про реінкарнацію. Клієнт за життя був тупорилим м'ясом – хоба! – і він вже не рядавой_Смірнов, а пачка пельменів. Був ще тим клоуном – квитки в цирк згорьованій вдові! Мав невиразне обличчя та смердів – два кіла несвіжої риби! Був до дружини й дітей халодний_как_айсбєрг_в_окєанє – куб льоду, хоч обпийся. А машинки вже всьо, машинків більш не буде. Тільки потік двохсотиків та Ніагара трьохсотиків, тільки хардкор і могилок декор.

На написання цього тексту мене надихнув цей ролик:

https://www.youtube.com/watch?v=Xytkaw3TjfI

https://www.youtube.com/watch?v=7lUuwuWjths

Матеріал про незламний Харків. Наполегливо рекомендую та сподіваюся на вашу увагу.  

Щодня українці бажають сусідонькам різного й цікавого, але неодмінно на сім колін в обидва кінці. Ми їм не пробачимо не те що Харкова, який вони намагаються розрівняти до стану Алеппо, не те що скелетів будинків в Авдіївці – не подаруємо жодної наляканої тварини. Тут ще проявляється гендерна різниця – ну, люблю я по-модньому. На запитання "А чи цементом, а чи смолою?" чоловіки кажуть просто – 2 в 1. Жінота: "Так, помовчи! Смолою, можна ще додати перцю та тертого хріну, якщо дійсно злобний. І нехай трохи візьметься. Обережненько так краєчок у Мурманська чіпляєте і – хадащщ!! – на себе аж до Уралу. І з іншого боку – рраз! Глибока епіляція зони бікіні, не чули? Щасливі! От тепер цементуйте, бо воно нам не всралось ще й там порати".     

Ми їх заслужено ненавидимо й хочемо помсти. Тут є одна деталь. Найбільшим та найефективнішим (не найкращим!) нашим союзником у знищенні Вілаята Холопістана є саме Вілаят Холопістан. Саме лаптерляндці своєю жадібністю, крадійством та іншими ницими якостями розвалять і розрівняють свій смітник раніше, ніж НАТО вийме з ротика браунвюрст. Українські дрони вибивають військову та нафтопереробну інфраструктуру болотян. Особисто я мрію про винос молокозаводів, зерносховищ та фармацевтичних підприємств – шоб_два_раза_нє_вставать. Майже впевнена, що це вони зроблять самі. Українці дотримуються правил ведення війни, це раз. Після перемоги матимемо що робити, це два. Їх треба лишити наодинці з собою, бо кассаб над кассабом не зглянеться. Нє_прінято-с. Це три.  

І чотири. Хуйла переобрали путіним, то тепер і бізнесу, і простим смердам варто приготуватися до тримінгу. Насєлєньїце будуть тупо мінусувати терактами та СВОйною, а в ділових людей віднаціоналізують все, що приносить гроші. Може спрацювати оте "нє_даставайся_же_ти_нікаму!", а може – бажання нових власників не тягнути до того, коли все буде всьо, і просто дістати страхові виплати – тут і зараз. Дроти старі, рейки мишами погризані, кляті попередники, вони винні... Пожежа мутиться, лавехи крутяться. Імпорту все менше, з вітчизняного – сільгоспкультура хрін. Виробничий суверенітет – "траву_жрать_будім!" Смачного!

Мрії мають збуватися. Завдяки собі та з нашою палкою братньою допомогою матимуть ДЕБІЛ – Державу в Економічному Болоті, в Ізоляції та з Лузерами. Вілаят Пустостан, іншаллах.   

Гнів терплячих – страшна річ. Оте безнадійне "Хахлииииии!!..." тепер має лякати їх більше, ніж "Аллаху Акбар!" у закритому приміщенні.

 Поборемо!

Фото: slovoidilo.ua