The key to a great story is not WHO, or WHAT, or WHEN, but WHY…

"Tomorrow Never Dies"

Із рішенням Сенату будьте здорові!

Мантра останніх років «наголосували б...» сьогодні звучить як «Наголосували! Браво!»

На адресу Сполучених Штатів.

Щоденний перегляд новин можна підсумувати отими «разнонаправлєнно» та «нєоднозначно». Відео про потоп на росії принесло чудове нове слово – «разножопіца». Разножопіца_в_паказаніях_чіновніков... Файно, нє? Світлої пам'яті Свирид Петрович то все дуже ємно характеризував – «у мене в голові такий водевіль – аж мерсі!»

Так, зброя вже на старті, так, допомога США стане ще одним потужним сигналом до єднання на боці цивілізованого світу. Але... ДЕ Червінський? ДЕ Залужний? І головне – ЧОМУ ми вимушені ставити такі питання? Чому... Бо в ОПі вирішують питання ХТО – а чи найшашличніший, а чи найларьочніший...

Я недаремно писала на ФБ про велике свято – Порозкладець-Перевзувець. Оце і є головне в будь-якому матеріалі – ЧОМУ? Дуже цікаво, яку саме комбінацію пообіцяли Спікерові Джонсону. Офіційне оформлення розвороту на 180 теж вельми кошерне – шановні, розWEEDнілось, туман зійшов, хороші мають перемогти. Слава Богу, стратегічне бачення перемогло трампістські обіцянки припинити війну за один день. Але знову...

ДЕ була робота украінської дипломатії?

І ЧОМУ ми весь час ставимо риторичні питання й гірко посміхаємося?

Допоки ми ставимо риторичні питання, наші захисники відповідають. На ворожі атаки, на наші тривоги, на оте «Синочку...» в телефоні. Є речі, про які не розповісти.   

Допомога фронту тепер доступна через PayPal

donikroman@ukr.net

 

Картка

4731 2196 1942 3175

IBAN

UA043052990000026204680986837

Код РНУКПН отримувача 2508212611

 

Гривня картка

5168 7451 1010 5332

IBAN                     

UA713052990000026204744505596

Код РНУКПН отримувача 2508212611

Кожен ваш донат стабільно доїздить куди треба й допомагає ЗСУ примусити ASSвабадітєлєй атвєтіть_за_свой_гнілой_базар.  

Цивілізований світ повільно приймає рішення, і це коштує нам багато часу, зусиль і... життів, так, людських життів. Але те, що наша влада дуже_бистра, обходиться нам набагато дорожче й болісніше. Навіть найбільша економіка світу не в змозі допомогти тим, хто не збирається допомагати собі сам. Я про Афігєнністан. За артемонобільшість годі й говорити, а от чи стане сили товаришам ждунам колись зрозуміти, що рашка всьо? Допилюється світовий консенсус – обидві палати сказали в морг, значить, в морг. Головлікар підпише. Китайській Расходній Республіці було викатане чітке дипломатичне «Кхм!» на предмет росії. Як буде досягнуто згоди, вигук буде перекладено мандаринською – к хуям мокшан! А якщо ні – південномінською (тайваньською, а не білоруською) – к хуям мані-юані! Цзай цзєнь на рило вашій банківській системі. Хай там що, а економіка Піднебесної наразі залишає бажати – чи то кращого, чи довго жи... вживати заходів по боротьбі з рецесією. І на становищі боліт то відіб'ється – як по підручнику по негативних сценаріях.

Але ЧИ КОЛИСЬ наші ждуни й договоролюбці то збагнуть?

... Ти_бункєр_ізнутрі_зацемєнті-і-руй_таварісч_Путін_таварісч_Путін... Еге ж, заре, вже побіг. Сховалося воно до самої здачі в експлуата..., в інаугурацію. І Бєссмислєнний_Полк кансельнуло. Не через те, що забракло палок чи г... героїв на лівих знімках. Може пройти публіка зі свіжішіми жмурами на лопатах, і підуть питання – а чого свіжозабаранених так дофіга? А відповідь «патаму_што_патаму» вже була. Там багато що патамуло – і Оркськ, і Буль-буль-бург, і уран-Курган... Це не значить, що дуряд виділятиме менше грошей на війну. З лохів обстрижуть останнє, а підтопельникам ще й штрафи наріжуть, аби в Україні стало ще гірше, ніж на Сибіру між плаваючими у вигрібному гробами.

І вже традиційно – рекомендація автора:

https://www.youtube.com/watch?v=3s-xc-Yny1U

https://www.youtube.com/watch?v=lMvxEX0XpHQ

За ВОПше і як це пережити. Вливайтеся й долучайтеся!

Ніхто з нас і не збирався розслаблятися. Чим слабше стає запор-єбрік, чим далі він двохсотиться і трьохсотиться, тим на серйознішу підлість і ницість він буде здатний. Там нема що втрачати. Знаєте, як можна одним словом охарактеризувати і путін-памагістов з затоплених регіонів, і чмобів, що догнивають по наших посадках, і старих, які траву_жрать_будім_назло_Амєрікє? Ненужнікі. Бо нікому не вперлися.    

Карамболь стане дедалі стрімкіше.

Вєчєр_пєрєстанєт_бить_томним та перетвориться на безкінечну ніч поразки, ізоляції та зневіри. Я тут подумала: справжня русская_тройка – то снохацтво, канібалізм та бєзнадьога. Є ніч полярна, а є однополярна – це коли і в Норвегії, і в Канаді наче й нічогенько, і кавуся є, і чим присвітити, а тут як накрило тим вялічієм – і всьо, с_канцамі! З іншого боку, ліпіздрічєство на підтопленому – то страшне! Нічого, це мине, почнуться посуха й лісові пожежі.  

А нам ще стільки свого робити! Господь любить Україну. Дійсно любить. Бо дав ій свободу вибору, почуття гумору й чудовий слух для виконання журливих пісень. Ми виліземо з будь-якої біди.

ЧОМУ ми ніяк не навчимося туди не втрапляти?

Once again, thank you, United States, for your tremendous support and firm commitment to defending democracy around the globe. Together we will win. We shall overcome!

Поборемо!

Фото: Google