Ні в кого не викликає занепокоєння, що старшина армії «рф», який брав участь в геноциді в Чечні і окупації Грузії, воював проти українців які воювали за ЧРІ, проти чеченців про яких ще Шевченко писав «Борітеся -- поборете!» і які продовжували справу Бандери -- це тепер головний «Пророк ЗСУ» і «бандерівець»?

Старшина ХАМАСу, вбивця 40000 дітей в Чечні не має права торкатися української символіки своїми закривавленими руками, а він продає автографи Залужного!

Під ніком Старшина Запасу Армії «РФ»!!

Це блд як взагалі??

Це все одно що не тільки замість Залужного -- Бабченко, але й замість Тризуба -- Zвастика.

Цьому кацапорилому войовничому атеїсту треба обов'язово обісрати українських вірян на Великдень!

Жоден кацап не має права лізти в питання українських виборів і української мови.
Це є клінічної манією кацапів що особливо чітко видно на прикладі кацапа Бабченка, старшини армії виборців Порошенка.
Саме в цьому й полягає ідеологія «СВО»: українці не мають права на демократичні вибори, українці не мають права розмовляти українською.

Але ж й в виборців Порошенка ідеологія ТАКА САМА. Українці мовляв «не знають українську» і щоби підкреслити цей «факт», виборці Порошенка кажуть неодмінно НАРІД, думаючи що вони кривляють українців, які нібито не знаючи українську «просто кривляють російську». Відношення виборців Порошенка до мови насправді не відрізняється від відношення російських лібералів:

 

кацапня без жартів свято вірить, що Динамо, серія, матч -- «споконвічнорусняві слова» (*facepalm*)

НАРІД -- це є нормальне українське слово: Хто ми? Нарід чи чернь? Нація чи маса? (Улас Самчук, Нарід чи чернь?, 1941)
Так само як до речі і НІТ:  Я зійшов цілий світ — Мені щастя, ні долі ніт... (Павло Чубинський, V, 1874, 476)

Виборці Порошенка не в курсі, що сир це сир, що внести та унести -- це одне й те саме слово, тому вони гадають що «вкраїнець» це типу «неправильно» і саме тому знущаючись своїми москвофільськими щелепами з української мови, виборці Порошенка кажуть неодмінно _в_країнчики.

Виборці Порошенка вважають, що українська мова -- це косорилий суржик Леся Подерв'янського!! Це розмовляюче очко для них -- «Митець» (*facepalm*)

Так само як й русня, виборці Порошенка вважають, що на демократичний вибір українці не мають права, що вони засвідчили ось такою петицією:

...ось такого автора: https://zelebot.dreamwidth.org/430.html

Під петицією цього Максима Безрука, котрий до того ж є автором петиції за чоловічу гідність педофіла і любителем демонструвати свій член, підписалося в рекордний термін 60000 виборців Порошенка!

Можна бачити, що риторика виборців Порошенка співпадає з риторикою рашистів один в один:

там до речі згадується також і сумнозвісна петиція Максима Безрука...

Треба розуміти, що це -- Третя Чеченська Війна.

не дарма ще одна назва українців -- черкаси

Якщо наша мета саме перемогти, а не передохнути, ми маємо чітко визначитися, що Аркадій Бабченко як нацистський військовий злочинець не може мати геть ніякого стосунку до ЗСУ і України (хіба що в якості обмінного фонду). Хороший старшина армії «рф» -- мертвий старшина армії «рф». Ви ж бачите: він лише прикривається «допомогою ЗСУ», основна його задача -- знищити Зеленського, народ український і Україну, записати всіх українців в «росіяни».

Виборці Порошенка знищують все за що варто воювати: Армія, мова і віра – це не гасло. Це формула сучасної української ідентичності. Армія боронить нашу землю. Мова боронить наше серце. Церква боронить нашу душу -- мова та віра так само важливі, як й армія, а виборці Порошенка відкрито намагають знищити мову та віру! Їхнє справжнє ставлення до армії вони демонструють булингом Пташки і кретинським знущанням з українців взагалі:

-- Нагадаю, що воює не руснява «активна патріотична меншість» (по-перше вона зрадофілить 24/7 в інтернеті, по-друге їх просто мізерний відсоток): воює той самий народ український про який виборці Порошенка кажуть неодмінно «вкраїнчики», «тупий нарід», «малороси», «зебіли».

Виборці Порошенка відкрито декларують своєю метою загнати Українську Політичну Націю «під шконку» як вони висловлюються, в притаманному їм руснявому дусі.

Можна бачити що вони вже майже зірвали поставки зброї своїми криками про «корупцію в Україні» і «кротів на Банковій» які радо тиражують ще одні корисні Хуйлу ідіоти і зрадники своєї Батьківщини -- трампісти.

Тільки виборці Порошенка і трампісти наполягають на такій ідіотії як вибори під час війни масштабів Другої Світової! Це є пряма робота на Кремль, оскільки єдина мета цих спекуляцій на тему виборів -- це дестабілізувати ситуацію в Україні і виставити керівництво країни «нелегітимним», що виборці Порошенка роблять власне з 2019-го року.... (Вибори в яких фізично не зможе взяти участь значний відсоток виборців, які зірве банальна повітряна тривога -- не можуть бути демократичними. Тобто ці крики трампістів і виборців Порошенка мають на меті знищення демократії, оскільки виборці Порошенка і трампісти -- зоологічні вороги демократії!)

 

PS

Виборці Порошенка є ворогами України, відверто працюють на Кремль. Кожен хто ідентифікує себе як прихильник Порошенка, повторює їхні рашистські зрадофільські наративи є виборцем Порошенка. Той хто нездатен оруглити 24.45% як 24% є виброрцем Порошенка. Той хто зневажає український народ і претендує на «керуючу і направляючу ролю» є виборцем Порошенка. Той хто намагається спотворити українську мову своєю кацапською щелепою ніби «українці не можуть знати українську» є виборцем Порошенка. Той в кого Верховний Головнокомандувач не Зеленський є виборцем Порошенка. Той хто вважає, що рашистський військовий злочинець Бабченко може лізти своїми закривавленими руками путінського вбивці і своєю щелепою руснявого дегенерата в питання української мови і українських виборів -- є виборцем Порошенка