З творогом чомусь свідоміти активно борються :(

(ц) автор петиції за відставку Зеленського

М.М.Безрук (UeArtemis)

 

Виборець Порошенка, автор петиції за відставку Зеленського М.М.Безрук (UeArtemis) знов жодного разу не палиться.
Для кацапощелепних тільки ті фемінітиви прийнятні які є в російській.
Тому що для кацапощелепних виборців Порошенка українська -- це «наріччя» російської, і вони намагаються «виправити» все що відрізняється від «расово вірної», як вони висловлюються, «великороської»: https://zelebot.dreamwidth.org/430.html

Про геницод українців, репресії інтелігенції і знищення української мови виборці Порошенка висловлюються так: «Посилайтесь на фахівців. Я з Хвилею згодний, що мову наблизили до живої мови більшості, позбувшись провінціалізмів та архаїзмів.»

Андрій Хвиля -- один з організаторів Голодомору, кат Розстріляного Відродження, той що репресував літеру Ґ.

Сáм же «Максимус» (на першому скріні) склав список учасників Всеукраїнської правописної конференції, більшість з яких були репресовані сталіністами https://uk.wikipedia.org/wiki/Всеукраїнська_правописна_конференція#Список_учасників

І водночас той самий «Максимус» взасос цілується з махровим сталіністом з діда-прадіда, який би й зараз розстрілював за «український буржуазний націоналізм у синтаксисі»!

Ось де є приклад як «крайні ліві можуть знаходити собі союзників серед націоналістів»!

До речі, цей політрук-педофіл М.М.Безрук (UeArtemis) розповідає про нібито «принциповий конфлікт» комуністів і нацистів -- так він намагається відмазати «дідів» які розпочали Другу Світову ("День Перемоги ГУЛАГу" 9 травня -- традиційне свято виборців Порошенка: вони обмазуються лайном і обвішуються колорадськими стрічками "як діди")

А тут "Максимус" підтверджує що "крайні ліві можуть знаходити собі союзників серед націоналістів", тобто ніякого "принципового конфлікту" нема: це все казки виборців Порошенка, політруків-педофілів я не знаю вже для якої вати.

Насправді комунізм і нацизм -- це є одна й та сама нелюдяна ідеологія, що вже визнано офіційно як в Україні так й на рівні ООН
В Україні заборонена як нацистська так і комуністична символіка.
(Тепер треба Порошенка посадити на 10 років із конфіскацією: https://www.pravda.com.ua/news/2019/01/15/7203854/)

Для виборців Порошенка націоналізм ("відмінність від русні") неприйнятний, вони використовують такі слова як "свідоміти", і намагаються прирівняти націоналістів до нацистів. Насправді ж виборці Порошенка й є нацисти які від комуняк нічим не відрізняються: ані мовою, ані армією, ані вірою.

"Армія, мова і віра – це не гасло. Це формула сучасної української ідентичності. Армія боронить нашу землю. Мова боронить наше серце. Церква боронить нашу душу" -- навіть нібито "боронячи землю", виборці Порошенка намагаються знищити серце і душу, тобто те, заради чого й варто боронити землю!

Символом секти Порошенка є "25%", але це -- не відсоток Порошенка, бо такого відсотку Порошенко ніколи не мав:


Цей символ значить, що вони -- на 25% "бандерівці", а на 75% -- русня.
Це особливо видно, якщо брати діяльність секти в цілому (адже кожен сектант Порошенка діє виключно в інтересах секти)
Нібито "служба в ЗСУ" чи "допомога ЗСУ" окремих сектантів -- це насправді всього лише привід знищувати мову і віру, чим вони займаються НАБАГАТО активніше!

Наприклад вся діяльність кацапощелепного войовничого атеїста, рашистського військового злочинця Аркадія Бабченка є кретинським знущанням з української армії, мови та віри!

Отже можна бачити, що основна мета сектантів Порошенка -- знищити віру українців в себе.

Наприклад українці не знають, що в "українській мові" є виявляється слово "тваріг" -- тільки виборці Порошенка про таке слово знають.

Можна бачити що розповідаючи байки про "праслов'янське слово тваріг" виборці Порошенка просувають звичайний росіянізм намагаючись знищити українську мову: жодного живого прикладу на "тваріг" нема, але виборці Порошенка в нас тепер -- головні "праслов'яни" і з їхньої т.з. українській мові тепер без цього росіянізму нікуди, якщо ми звісно хочемо відповідати високим "праслов'янським стандартам" виборців Порошенка! 

Натомість на "горнятко кави чи чаю" є купа прикладів з літератури починаючи з Багряного, але це для виборців Порошенка не аргумент: тому що для виборців Порошенка тільки руснявість -- аргумент!

"Кривляння" НАРІД має з т.з. виборців Порошенка теж означати, що українці не знають українську, однак на відміну від слова "тваріг" відомого самим виборцям Порошенка, НАРІД -- це є нормальне українське слово!

Тобто кривляючись зі слова НАРІД виборці Порошенка таким чином демонструють, що вони -- підлога країни.
Та сама яку вони все навколо себе вишукують...

Кажучи "вкраїнчики" виборці Порошенка демонструють своє москвофільство (так обзивали українців москвофіли ще в часи Франка) і знову ж таки те, що вони не знають українську: кацапощелепні виборці Порошенка нездатні второпати, що унести та внести, Україна та Вкраїна, українець та вкраїнець -- це є допустимі фонетичні варіації: тому кацапорилі кажуть саме _в_країнчики думаючи що вони так якось ще додатково знущаються з українців які мовляв "самі не знають української".

Але насправді виборці Порошенка тим лише зайвий раз підтверджують, що вони є русня.

Будь-яка толерантність до виборців Порошенка означає, що ми погоджуємося з тим що ми "не знаємо українську мову", що ми -- "зрадники яких слід знищувати": https://web.archive.org/web/20220125192251/https://gorky-look.org.ua/index.php/2016/11/29/lj-import-133657/

-- це цитати ще одного знакового виборця Порошенка.

На думку виборців Порошенка, українці самі себе заморили голодом, бо через свою одвічну "тупість" не змогли оцінити "мудрість" "ефективного менеджменту" виборців Порошенка. ТАК САМО зараз виборці Порошенка розповідають, що рашисти "справедливо карають українців" за "неправильний вибір" (в Чечні і Грузії мабуть теж "голосували неправильно": в нас же тільки виборці Порошенка, такі як Аркадій Бабченко і Айдер Муждабаєв голосують правильно... а ще неправильно голосували в Новгородській Республіці, і тому виборці Порошенка просто вимушені були вирізати половину новгородців, вирвати язики вічовим дзвонам, а самі дзвони втопити в річці) 

І якщо вже казати про уроки історії, то висновок з Голодомору може бути тільки один: як лопатами так і автоматами слід знищувати політруків-педофілів, ніяка толерантність до виправдовувачів Голодомору неприпустима!

А в нас вони, на хвилиночку, визначають мовну політику "Української Вікіпедії":

На "Українській Вікіпедії" самі ці цитати -- не привід для бану.
Привід для бану -- це "переслідування" такого видатного користувача.

 

UPD щодо коментаря пані Лещук, де вона заявляє, що є виборчинею Порошенка, але при цьому буцімто не має стосунку до діяльності таких видатних виборців Порошенка, як Максим Безрук, автор петиції за відставку Зеленського, ідеолог порохоботізму Gorky Look, ну й цей достатньо впливовий анонімний дурник Maksymus, котрий так багато зробив для просування уйобищного росіянізму "творог", котрий разом із пресловутою "семикласницею з Херсону" та іншими кацапорилими "знавцями української" є видатним прааАААаатівніком українського правопису: нині скасований недолугий правопис 2019 року і т.п. Наприклад саме його недолуге, нерепрезентативне, заангажоване опитування видавалося на Вікіпедії за "громадську думку"! До речі, цікаво, що недолугий анонімний дурник Maksymus типу як робить якийсь внесок своїм ресурсом (і тому тепер ПРАВО МАЄ). Однак на це можна сказати, що редактор СУМ11 був українофобом, який так само бачив свою місію у "наближенні" української мови до "єдино вірної"!

Ну й до самого олігарха Порошенка який продавав русні зброю, який сепаратиста і переслідувача євромайданівців Кернеса називав "однодумцем" і розсилав разом із ним листівки з Леніним (Стаття 436-1) -- пані Лещук теж стосунку не має!

Але ж пані Лещук як виборчиня Порошенка напевно має стосунок до Армії, Мові, Віри! Це ж вона, а не хтось іще створила Армію, звільнила Маріуполь, створила українську мову і отримала Томос і Безвіз. Не якісь же там "українчики" які тільки на Майдані скакали! Це ж вона -- Розум, Честь і Совість нашої епохи! 

(реальна аватарка виборця Порошенка)

Тобто виборці Порошенка приписують собі все хороше, а все погане спихують на "тупий нарід": точно як москалі, в яких слава неодмінно москальська, а пройоби -- нацменські.

Для виборців Порошенка всі українці апріорі вороги і зрадники, і розумово відсталі, а вони одне для одного -- апріорі "патріоти", "Герої Радянського Союзу" і "Айнштайни"(які не знають що 24.45% округлюється як 24%). Вони самі заявляють, що відношення до українського народу в них суто вороже, і при цьому українці зобов'язани їм підкорюватися! Пані Лещук до речі сама заявила, що вона -- виборчиня Порошенка: голосування в нас таємне і я її за язика не тягнув і ні в яку секту не записував.

Тому її "відповідь на запитання яка мені не сподобається" я чув разів так мільйон, може навіть більше: якщо ти образив виборця Порошенка, то ти є "ворог народу", оскільки найгнійніший виборець Порошенка ототожнює себе з Україною і образити його є мовляв "державною зрадою" та підступами агентів Кремля, які міріадами рояться у головах виборців Порошенка і з якими виборці Порошенка несамовито борються. При цьому в тому щоби зводити наклепи на Українську Політичну Націю як таку, закидати всім українцям свою власну уйобищність, виборці Порошенка ніякої проблеми не бачать...

Отже можна казати, що виборці Порошенка -- це не партія (частина, part) українського суспільства, а тоталітарна політична секта, та сама КПРС. Наприклад їхня нездатність округлити 24.45% як 24% -- це чистий "1984" Орвелла, де 2+2 дорівнювало тому що велить Партія, тобто стадо зведене в абсолют і такий самий абсолютний нуль свідомості! (Недарма для них "свідомий" -- це є щось погане...)

Тому, так само як про колективну відповідальність русні, можна казати й про колективну відповідальсть виборців Порошенка. Я щось не чув заперечень виборців Порошенка проти того що рашистський військовий злочинець Бабченко поливає лайном українців і керівництво країни, лізе в питання української мови і українських виборів: я тільки чув як вони називають його героєм! Я не чув щоби виборці Порошенка якось заперечували проти планів московського комсомольця Муждабаєва розстрілювати українців. Я не чув щоби виборці Порошенка заперечували проти булингу Пташки. Вони ніколи не назвуть зрадником Максима Безрука, виправдовувача Голодомору, автора петиції за відставку Зеленського яку підписало 60000 виборців Порошенка! Петицію, яка по суті заперечує суверенітет українського народу і є ідеологією "СВО". Але тут у виборців Порошенка нема "відповідей на запитання які йому не сподобаються"(тм)...

Виборці Порошенка на будь-яку критику накидаються всім стадом з криками "ольгинський" (бо якщо ти не надрочуєш 24/7 на Порошенка, то ти в них апріорі "зрадник"), а якщо їх починаєш макати в їхнє лайно, все одно захищають своїх і звинувачують українців, що пані Лещук і демонструє своїм коментарем! Навіть у вторгненні виборці Порошенка звинувачують українців: з їхньої т.з. рашисти нас "справедливо карають" за "неправильний вибір". Пані Лещук підтверджує, що вибір українців вона визнавати не збираєтся, що ми для неї "нуль" і ніякий діалог з нами неможливий!

Виборці Порошенка є ворогами України, відверто працюють на Кремль. Кожен хто ідентифікує себе як прихильник Порошенка, повторює їхні рашистські зрадофільські наративи є виборцем Порошенка. Той хто нездатен оруглити 24.45% як 24% є виброрцем Порошенка. Той хто зневажає український народ і претендує на "керуючу і направляючу ролю" є виборцем Порошенка. Той хто намагається спотворити українську мову своєю кацапською щелепою ніби "українці не можуть знати українську" є виборцем Порошенка. Той в кого Верховний Головнокомандувач не Зеленський є виборцем Порошенка. Той хто вважає, що рашистський військовий злочинець Бабченко може лізти своїми закривавленими руками путінського вбивці і своєю щелепою руснявого дегенерата в питання української мови і українських виборів -- є виборцем Порошенка