З т.з. русні ніякі вибори не мають значен͡ня: значен͡ня має лише наторговане ї_ло.

Те що Порошенко «антиросійський» -- ну так й Путин «антинатівський», що не заважало йому навіть сворити базу НАТО в Ульянівську. Під безперервні звинувачен͡ня Вкраїни в курсі на НАТО. А зараз секта Порошенка так само звинувачує Вкраїну в «проросійськості»!

 

Тобто виборцям Порошенка і русні все одно кого в чому звинувачувати: аби зраду розігнати. І можна помітити, що Вкраїнці в них неодмінно «зрадники»...

 

Так ѿ: якщо Порошенко гімняними пащами своїх скотів (ось таких) сказав «ваші вибори -- не вибори», «ви -- не народ», то з т.з. Путина так воно й є, бо в Порошнека та його скотів ї_ла наторговані, а в Української Политичної Нації -- ні.

 

Порошенко -- олигарх, тобто з того ж самого кола що й Путин; Зеленського ж обрав народ, а суб'єктність народу в колі олигархів це є нонсенс. Почитати наприклад рашистського військового злочинця Бабченка, який воювал за райх проти Чеченського народу: для нього, як для виборця Х*йла демократичні вибори це є абсолютний нонсенс: народ «мудрий» рівно доти доки робить те що йому кажуть олигархи і рашистські військові злочинці, виборці Порошенка іншими словами:

 

Якщо народ не робить те що йому кажуть олигархи і рашистські військові злочинці (виборці Порошенка), то з т.з. виборців Порошенка, народ слід покарати:

 

Якщо враховувати ту обставину, що Порошенко -- олигарх і значить за визначен͡ням проросійський (СРСР позиціонувався як «батьківщина» всіх пролетарів, а насправді -- всіх олигархів), і те що Порошенко вважає себе справжнім президентом і ѿже так вважає й Путин -- «СВО» є повторен͡ням Афганської війни: метою тогочасної «СВО» було змістити одного прорадянського правителя на іншого прорадянського! Там його спочатку радянські аґенти намагалися отруїти, але той перший прорадянський правитель був врятований радянськими ж лікарями!

В нашому випадку перший проросійський «правитель» -- це Порошенко, а другий -- Янукович:

 

Тобто Путин розпочав вторгнен͡ня не тому що Зеленський мовляв «проросійський»: Зеленського ѵін та виборці Порошенка як керівника країни впринципі нездатні сприймати: не томущо ѵін «клоун», а томущо його обрав народ. Путин розпочав вторгнен͡ня томущо Порошенко (який для Путина й є «справжній правитель») -- проросійський і гімняними пащами своїх скотів сам благав Путина розпочати вторгнен͡ня. Так само було й Афганистані: той перший прорадянський правитель сам просив про ввод радянських військ!

Ну а ми значить, душмани