Прихильники Порошенка намагаються нав'язати таку думку, що мовляв Порошенко це є Україна, армія, мова, віра, ЄС, НАТО, розум честь та совість нашої епохи, керівна та направляюча КПРС.

Однак це не так.

Порошенко колишній президент і лідер малочисельної партії в парламенті. Тому критика Порошенка не є критикою України і дежавною зрадою, як це хочуть представити прихильники Порошенка. 

Натомість Зеленський є президентом, демократично обраним українським народом і саме він, а не Порошенко представляє Україну закордоном.

Тому поливання лайом Зеленського є кампанією проти українського народу, як такого і всієї країни, як такої; що прихильники Порошенка й не приховують! Тобто прихильники Порошенка абсолютно відкрито працюють на ворога!!

До речі, 25% Порошенко ніколи не мав: прихильники Порошенка просто не вміють округлювати десятичні дроби, себто не знають математику рівня п'ятого класу середньої школи!

Що це взагалі за постановка питання: за Зеленського чи за Порошенка?! У країні може бути лише один президент. Якщо якась секта вважає, що в них якийсь особливо п'ятий президент, то це не опозиція, а вороги. Прихильники Порошенка відкритим текстом ставлять свою задачу, як деморалізувати українців, «загнати під шконку» президента України. Це не опозиція, а вороги, і не критика, а цькування. Тобто повний аналог руснявої поведінки в період правління Ющенка. Тільки зараз в нас війна з руснею і військовий стан.

Зеленський ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ покласти край діяльності секти Порошенка.

Наприклад відомо, що Порошенко САБОТУВАВ створення армії, продавав зброю росії

Ось як Порошенко «створював армію»:

Ось як Порошенко «готувався до війни»: