Чомусь як хороші русняві нац.мен.-и так й хороші русняві виборці порошенка неодмінно роблять великі очі на пропозицію змінити закон «рф»; а потім зверхньо так кажуть: «закони рф нас не цікавлять» (а якщо тебе цікавлять, то ти працюєшь на Кремль) «рф для нас не існує» (а якщо для тебе існує то ти працюєшь на Кремль). А потом всі вони такі «аааааааа рф, врятуйте нас ѵід рф».

Насправді ці русняві нац.мен.-и і виборці порошенка обстоюють ту рашистську скріпу, що звичайні люди не здатні нічого змінити на «рф», все залежить ѵід волі надлюдини Хуйла, і тому звичайним людям слід зосередитися на «третьому майдані„: якщо ѵідправити Зеленського у ѵідставку може будь-який міський божевільний, то Хуйло -- це аксимома і пуп Землі.

Таким чином виходить, що ввесь ґеополитичний «Захід» -- НАТО, США, ЄС, Британія, Японія, Австралія, Нова Зеландія, etc -- не може перемогти одного Хуйла, з його країною-404, яка практично нічого не виробляє сама... Британія виходить з ЄС а Угорщина залишається....

Однак ніхто так й не сказав, як можна домогтися дерашизації і демонтажу «рф» без встановлен͡ня Верховенства Права і зміни законів «рф». Звісно-що хороші русняві нац.мен.-и вам розкажуть про свою несамовиту боротьбу за суверенитет, однак як ми бачимо, що навіть в України поки-що не виходить перемогти «рф», але ж ця несамовита боротьба за суверенитет всіх тих нац.мен.-ів має розпочатися після «перемоги Вкраїни» ѵід якої «рф розвалиться сама»!

Разом із тим мушу нагадати, що офіційна стратегія перемоги Вкраїни -- це є саме дерашизація «рф». Дерашизація «рф» -- це перемога Вкраїни, а не «спочатку перемога Вкраїни, а потім -- дерашизація рф», як це намагаються представити хороші росіяни, як расові кацапи так й нац.мен.-и, і виборці порошенка, які є по суті тими ж російськими лібералами. (Кримські Татари які з порошенком у ясна цілуються і планують розстріляти половину Вкраїнців і здати 6-8 областей -- є рашистськими нац.мен.-ами.)

Тобто росіяни і виборці порошенка роблять все можливе щоби звести ситуацію до патової. І ми бачимо що це їм практично вдалося: можна звернути увагу, що «нічия» на фронті супровод͡жується стрімкою рашизацією Вкраїни! Замість встановлен͡ня Верховенства Права на «рф», ѵідбувається перетворен͡ня Вкраїнців на кріпаків, під гаслом «боротьби з рф».

Слід виходити з того, що війна йде не за територію а з рашизмом, і мета -- не «ѵідвоювати територію», а перемогти рашизм.

Наприклад те що Вкраїна дала гідну ѵідсіч «непереможній» «другій армії світу» -- було перемогою над рашизмом. Позиції рашистів у Світі були практично знищені. Теперь об них ноги не витирає лише лінивий, з рашистами залишилися КНДР та пара маріонеток на кшталт Лукашенка.

Вступ України в НАТО буде грандіозною поразкою рашистів, навіть якщо частина Вкраїни залишиться окупованою.

Ѧ ще охy1ваю з диванних адептів війни: то в них неможна було ѵідмовлятися ѵід вступу в НАТО в обмін на території; теперь навпаки: неможна ѵідмовлятися ѵід територій в обмін на втуп у НАТО. «Неможна знищувати рф -- тільки перемога!»

Ѧкщо виходити з того що нам слід денацифікувати і демонтувати «рф», то тотальна війна лише підсилює тоталитарні тенденденції, що ми спостерігаємо й в Україні. Хоча звісно-що з боку «рф» війна вигадана, а з боку Вкраїни -- реальна.

Тому надії на протести не справдилися. Але величезним досягнен͡ням було те що вони ѵідбувалися. Це означає, що значна частина російського суспільства так чи інакше не підтримує війну: взагалі-то для фашистської країни яка веде фашистську війну при всій хом'ячковості протестів це було дещо неймовірне. І спеціально для диванних борцунів котрі теперь всі як один «виходили на Майдан»: строки на «рф» за підтримку Вкраїни далеко не хом'ячкові.

А найперше що нам слід змінити на «рф» -- це ѵідмінити заборону писемності, бо свобода писемності -- це найперша свобода.

Недарма ще Сталин таку увагу приділяв насад͡жен͡ню деґенеративних русифікаторських кирилиць! Бо, як це дуже детально показує Орвелл в "1984", той хто контролює як ти пишешь, контролює й що ти пишешь.

Саме ці закони які так не цікавлять таких хороших руснявих нац.мен.-ів і таких розумних руснявих виборців порошенка і є причиною тотальної русифікації!

Ѵідмінити заборону писемності якраз реально, якщо вдасться переконати «цивілізований світ», що заборона писемності є неприпустимим варварством. Наприклад США можуть пригрозити натиснути на Туреч͡чину з тим щоби перекрити канали контрабанди, якщо «рф» не дозволить Татарам писати латиницею Ататюрка. Принаймні вийде цікавий жабагадюкинг) Хотілося б побачити як «рф» скаже: «перекривайте імпорт -- нам наша скріпна заборона Татарської латиниці дорожча», а Туреч͡чина скаже: «не будемо перекривати імпорт: нам бакшиш важливіший, ніж скріпна латиниця Ататюрка»))

Тобто перемога це -- дерашизація «рф» і демонтаж путлерівської райхсвертикалі. Цього неможливо досягти чисто військовими методами. Грубо кажучи, проблема психологична, а рішен͡ня -- це роззомбувати росіян. Ѧкщо не подобається ѵідміна заборони писемностей, то можна ще посадити Порошенка на палю, ад͡же мета «СВО» -- це «ѵідставка Зеленського»...