Ѧкщо «росія розвалиться сама», як обіцяє нам Іван, то Вкраїні вигідно припинен͡ня вогню, за умови збережен͡ня і посилен͡ня санкційного тиску, а це теж обіцяє нам Іван! Не тільки ж росія може підготуватися: ЗСУ теж можуть набудувати укріплень, якщо вони все одно переходять до оборони, буде накопичене озброєн͡ня etc. В ідеалі має бути подвійна угода НАТО-росія, НАТО-Україна, подібно до Зернової угоди; і ґарантії НАТО Вкраїні.

Припустимо, Україна виходить на кордони 91-го року, Хуйло каже, все здаюся: ви перемогли, Навальний виходить з ШІЗО і бере владу в свої руки. Хуйла видають в Гааґу, питан͡ня закрито, санкції зняті, росія знову вся з себе ліберальна, біла та пухнаста. Ѧк при Єльцині, який влаштував ґеноцид у Чечні...... Тобто, якщо б при владі на «рф» зараз би був Навальний, вбивства Вкраїнців Захід взагалі б не помітив, як ѵін не помітив вбивство 260000 людей у Чечні! Це ще добре, що Путлер -- явний фашистський маразматик, що не помічати просто вже неможливо. Ѧкщо б ѵін хоча б трохи прикадався «лібералом», Захід би радо йому підд͡зявкував!

Виходить, що з т.з. знищен͡ня «рф» вигідніше заморозка конфликту на умовах України. Окрім того, описаний вище сценарій ѵідверто фентезійний, хоча й активно тиражується різного роду «лібералами»: мовляв «Україна переможе», Хуйло заплаче й піде, і ѿ тоді й тільки тоді ліберали й покажуть ввесь свій ліберализм! Насправді, перемога України -- це знищен͡ня «рф», а не навпаки, коли «росія розвалиться сама» внаслідок «перемоги Вкраїни».

Затяжна ж війна знищує те заради чого вона типу як ведеться. А це всежтаки не території а свобода і демократія. Покищо як «рф» так й Україна стають все менш і менш свободними й демократичними. Тоді як в ідеалі має бути як після Другої Світової, коли як переможці так й переможені стали більш свободними й демократичними.

Цікаво, що ліберали катеґорично проти будь-яких системних змін на «рф», і встановлен͡ня Верховенства Права. Тобто вони насправді не проти райхсвертикалі, а за Прекрасную Райхсвертикаль Майбутнього під керівництвом «світоча цивілізації» Навального, чи ще якогось «світоча цивілізації»: їх там цілий зоопарк. Тому ліберали вважають, що росіяни під керівництвом якогось ліберала з того зоопарку одразу ж побіжуть розбудовувати демократичне суспільство: ми тут мовляв про світоча цивілізації Навального кажемо, а ти про якесь Верховенство Права: як ти не розумієшь, що Навальний й є Верховенство Права, Альфа і Омега! Тобто намагаються все звести до того що поганого царя поміняти на доброго, і все почати по новій. Можете почитати вірш ліберала Пушкина «Клеветникам России» -- це просто вилита промова Путлера з мавзолея Членина! (Членин же ж теж наслідував «прогресивні європейські цінності» як на свій час...)

До речі, саме тому неприпустиме існуван͡ня секти Порошенка: вони вважають себе «керівною і направляючою елітою» і Верховенство Права не визнають.

Очевидно, що просто санкціями неможливо досягти системних демократичних перетворень і знищити рашизм. Росіяни не підуть будувати демократію тільки через санкції і не перестануть власне бути росіянами. Демократичні перетворен͡ня на «рф» можливі лише зі знищен͡ням росіянської зомбі-нації як такої! Іван недарма так зневажливо каже про Уральську республику, ад͡же це є приклад формуван͡ня природної нації Уральців, Сибиряків etc з манкуртів-росіян. Тобто наша мета -- це якраз Уральська Республика, Кубанська Республика, Сибірська Республика, Республика Зелений Клин etc!

Російська зомбі-нація тримається на владі Кремля, аж до того, що Кремль вирішує де наприклад Чукчі мають ставити коми в Чукотські мові! (закон «О языках народов Российской Федерации» ст. 3 п. 7 «Порядок утверждения норм языков коренных малочисленных народов Российской Федерации, правил орфографии и пунктуации этих языков определяется Правительством Российской Федерации.») Тобто Кремль настільки всесильний, що контролює саму мову! Але ж як ми знаємо з "1984" Орвелла, це означає й контроль свідомості! Тобто росіяни живуть у світі орвеллівського «новоязу»: Чукчі томущо Кремль контролює Чукотську мову, а расові кацапи -- томущо свято вірять що вони є світочі цивілізації як просто зобов'язані вказувати Чукчам, Татарам, Білорусам, Українцям etc як їм розмовляти.

Тому для встановлен͡ня Верховенства Права, знищен͡ня росіянської зомбі-нації, дерашизації і контрольованого демонтажу колишньої РРФСР слід змусити росіян, наших світочей цивілізації і лібералів визнати, що заборона писемностей, т.зв. «Закон про єдину графичну основу» це є абсолютно неприпустиме для будь-якої людини розумної варварство. І що другою офіційною мовою в Москві має бути Узбецька на латиниці, подібно тому як у Білорусі другою офіційною мовою є російська.