The Wall Street Journal явно не в курсі Біλоруських «формуλ»: як це не дивно, нормаλьні λюди (не Біλоруси) хочуть мати осмисλену стратегію перемоги, а не «віру в перемогу»:
- Кордони 91-го року -- це особистий висновок Біλоруського ТЦКшника, Байден так не казав. https://site.ua/repl.1/kordoni-91-go-roku-ce-osobistii-visnovok-biloruskogo-tcksnika-baiden-tak-ne-kazav-i7p1zzw
- Чи може Біλоруський нафронтник Ѧросλав Івашин пояснити як працює його формуλа? https://site.ua/repl.1/ci-moze-biloruskii-nafrontnik-jaroslav-ivasin-poyasniti-yak-pracyuje-iogo-formula-i033x13
- Ѧк працюють Біλоруські мантри про перемогу? https://site.ua/repl.1/jak-pracyuyut-biloruski-mantri-pro-peremogu-i0956pr
Команда президента США Джо Байдена прикривається банальними заявами про підтримку України, не роблячи водночас жодних рішучих кроків, і фактично відмовляючись від своїх обіцянок щодо України, пише The Wall Street Journal.
Зазначається, що в рамках законопроєкту про додаткове фінансування України цього року Конгрес зажадав від адміністрації Байдена представити стратегію американської допомоги, яку має бути розроблено протягом 45 днів. Однак необхідну стратегію адміністрація надала лише «за кілька місяців після закінчення встановленого конгресом терміну». Окрім того, документ повністю засекречено.
«Законодавці закликають адміністрацію опублікувати несекретну версію, як того вимагає Конгрес, щоб громадськість могла ознайомитися з документом і обговорити його переваги», — пише WSJ.
Конгрес наполягає на тому, щоб адміністрація сформулювала чітку стратегію того, як Україна може використовувати допомогу від США, щоб відновити темп і відвоювати у Путіна свої території. При цьому застій на полі бою породив суспільний скептицизм у США, який ставить під загрозу продовження американської підтримки незалежно від того, хто переможе в президентських перегонах, навіть якщо американські виборці не хочуть, щоб Путін переміг, зазначають у WSJ.
«Команда Байдена прикривається банальностями на кшталт підтримки України „стільки, скільки буде потрібно“, що не є стратегією. Це вже давно стало риторичним ухиленням», — йдеться у статті.
※※※
※※※
※※※
※※※
※※※
Ну а єбλаруса Ѧросλава Івашина все вλаштовує:
заяви про перемогу є? -- є.
Українці гинуть? -- гинуть.
Ѧкі тут можуть бути питан͡ня?
※※※
Ѧ гадаю, що під сλовами «Конгрес зажадав стратегію», мається на увазі цей діаλог:
https://x.com/SprinterFamily/status/1777981505786069421
Чомусь Λλойд Остин не сказав: ОТОЖ, ФОРМУЛА ТУТ ПРОСТА: ВСТУП ДО НАТО США БАЧАТЬ У КОНТЕКСТІ ПЕРЕМОГИ, А ПЕРЕМОГУ БАЧАТЬ У КОНТЕКСТІ ВІДНОВЛЕННЯ КОНТРОЛЮ НАД ОКУПОВАНОЮ ТЕРИТОРІЄЮ.
Щось ми не бачимо взагаλі нічого схожого:
--- Does this mean that Crimea is part of Ukraine?
--- Crimea is part of Ukraine.
--- But for the war to end, should Ukraine control Crimea?
--- From the point of view of the changing situation, how it is progressing, I would not want to predict what President Zelensky will decide.
Де тут сλова про контроλь над всією законною територією Вкраїни?
Єбλарус Ѧросλав Івашин щось мекає про те що Зеλенський (який вже нікого не представλяє) «вірить в перемогу», аλе міністр оборони США каже, що ѵін «може передумати» на питан͡ня про звіλьнен͡ня Криму!
Ѿже по факту в нас замість «простих формуλ», якісь «секретні стратегії».
Аλе насправді ми всі бачимо те що я кажу: США підтримують патову ситуацію, і розповідають про деяке принципове рішен͡ня яке має прийняти сама Вкраїна:
Ведучий запитав Блінкена, чи мають розбіжності США й Україна в цих підходах, адже українці наголошують, що майбутній мир має забезпечувати повернення 100% окупованих територій, чого важко буде досягти.
«Ми були і залишатимемося тісно об'єднаними. І те, про що президент (Байден – ред.) неодноразово говорив, що це – принципове рішення, які повинні приймати українці», — відповів Блінкен.
※※※
І ѿ практично те про що я нещодавно писав: Байден підтримував патову ситуацію, сподіваючись що Вкраїна погодиться на переговори і робив ритуаλьні заяви «про перемогу» на радість Біλоруським маразматикам-λюдожерам; тоді інший варіант це значно посиλити допомогу Вкраїні.
Заява Камаλи означає що США мають взяти участь безпосередньо, і знищувати підарасів, таких як Аркадій Бабченко.
Тут пропонуються менш радикаλьні заходи, аλе ідея в усіх нормаλьних λюдей (не Біλорусів) одна: МАЄ БУТИ РЕЗУΛЬТАТ. Причому резуλьтат це не знищен͡ня поλовини Вкраїнів (про що мріють Біλоруси), а зупинка війни. Дλя цього треба або знищити орків, або з ними домовλятися, а не читати мантри «про перемогу».
Гельсінкська комісія США наполягає на тому, щоб Штати відмовилися від статус-кво після закінчення Холодної війни у своїх відносинах із Росією і назвали Москву «постійною» загрозою глобальній безпеці. Про це пише The Hill з посиланням на звіт комісії, отриманий перед його публікацією.
[Ѧ вже давно кажу про Хоλодну війну, ѵід чого казяться Біλоруси, бо це є ҐАРАНТОВАНИЙ програш «рф», а їм потрібне знищен͡ня Вкраїни.]
У звіті стверджується, що Вашингтон має переглянути своє мислення щодо Росії, як він це робив із Китаєм протягом останніх кількох років, і відповідним чином розподілити ресурси:
«Сполучені Штати повинні підготуватися до довгострокового протистояння, розуміючи, що Росія має багатовікову історію жорстокого імперіалізму по відношенню до своїх сусідів, Європи і світу в цілому».
Пріоритетним напрямком стратегії звіту є забезпечення перемоги України в її оборонній війні проти Росії. У комісії закликають до «масованої» військової та гуманітарної допомоги Києву і до дозволу Збройним силам України наносити удари вглиб Росії за допомогою наданої США зброї, пише The Hill.
«Я думаю, що основний посил полягає в тому, що ми відмовляємося від 30 років помилкової політики... Не потрібно далеко ходити, щоб побачити, що кожен президент протягом перших кількох місяців своєї адміністрації зустрічається з Путіним», — заявив помічник одного з конгресменів, знайомий зі звітом.
Окремо наголошується, що політичні пропозиції звіту виходять за рамки зобов'язань адміністрації Джо Байдена перед Україною та суперечать позиціям колишнього президента Дональда Трампа, кандидата в президенти від Республіканської партії, і його союзників у Конгресі.
У The Hill нагадали, що Трамп давно стверджував, що США витрачають надто багато на європейську безпеку, а також продовжує наполягати на угоді між Україною та Росією через переговори з Путіним. Однак конгресмен-республіканець і голова Гельсінкської комісії, коментуючи новий звіт, відкинув можливість укладення Трампом угоди з Путіним:
«У мене немає сумнівів, що Дональд Трамп побачить нещирість військового злочинця Путіна... Путін — це не та людина, з якою можна досягти угоди».
Гельсінська комісія США, також відома як Комісія з безпеки і співробітництва в Європі, є незалежною комісією уряду США, якій доручено стежити за дотриманням Гельсінських угод і сприяти всеосяжній безпеці шляхом просування прав людини, демократії, економічної, екологічної та військової співпраці в 57 країнах. Комісія складається з дев'яти членів Сенату США, дев'яти членів Палати представників і по одному члену від Держдепартаменту, Міністерства оборони та Міністерства торгівлі.