І хоча рукавички ще готувати явно не варто, все ж якраз в цій околиці свят серпневих прийшло до нас похолодання, як маячок на прийдешній вересень.

19-го серпня в більшості областей України повітря буде свіжим, комфортним, протягом дня очікується +22+27 градусів, вночі та вранці навіть буде прохолодно, +10+16 градусів.

У Дніпрі з районами, на Полтавщині, Запоріжжі, Херсонщині градуси з'їдуть до +27+29 градусів.

І лише на Сході ще затримається завтра спека у вигляді +28+32 градусів.

Дощі, пов'язані з сьогоднішнім атмосферним фронтом, у четвер пройдуть у центральних областях, на Півдні та подекуди на Сході.

На Заході та Півночі України 19-го серпня опади малоймовірні. Карта:


У Києві на Спаса ще може затриматися хмарність, проте дощі в столиці завтра — навряд. Впродовж дня температура повітря коливатиметься в межах +22+24 градусів.

Наближаються важливі святкові дні, у Києві, столиці України, планується багато заходів на відкритому повітрі, присвячених Дню Незалежності. Тому трохи зазирнемо наперед.

За попередніми прогнозами!
22-го серпня, коли планується концерт «Ковчег Україна: 10 століть української музики» на Михайлівській площі, дощу не передбачається. Лише в ніч на 22 серпня є ймовірність невеликого. Вдень +24 градуси, ввечері +18+20 градусів.

На День Прапора, 23-го серпня, у Києві буде сонячно, +25 градусів.

І на День Незалежності, 24-го серпня, погода в Києві обіцяє бути хорошою) Буде багато сонця, дощ не очікується. Вдень +24+26 градусів, ввечері +18+20 градусів.

Уточнення, звичайно, можливі, буду уважно стежити.

Якою передбачається синоптична ситуація найближчими днями в усіх областях України — як завжди, щодня)

А поки що приготуйте, щоб не забути, найкрасивішу миску — завтра там пишатимуться білими, червоними та жовтими боками яблука й груші)

Більше прогнозів погоди — на сторінці Наталки Діденко https://www.facebook.com/tala.didenko