Вже триває неоголошена президентська виборча кампанія. Є багато ознак, що основні олігархи вже його нам призначили. І це — зєлєнскій.

Й супроводжує цю кампанію інформаційна війна між своїми із залученням чужих.

То ж спробую пояснити нашу позицію співвітчизникам, хто дійсно є хай не прихильником Петра Порошенка, але державником. А не узєлєнскіх, вмотивованим пропагандистам, адептам однієї із політичних сект чи реєстровим патріотом.

Тим, хто здатен аналізувати ситуацію в державі тверезо, без надмірних емоцій, але не заробляє на тому, не є бійцем пулу подоляка чи московинської дезинформаційно-психологічної війни.

Адекватні українці-порохоботи/порохофіли не боготворять Порошенка.

Але розуміють й сприймають, що він пройшов свій шлях від бізнесмена, москвофіла, вірного рпц до державника. Що за першу каденцію зробив для української держави більше, ніж патентовані націоналісти наговорили за 25 років.

Сподіваються, що ті удари долі, що він пережив, змусили його переосмислити своє попереднє президентство, не наближати до себе прилипал, аморальних осіб, скритих ворогів держави.

Розуміємо й те, що до виборів президента залишилось максимум 3 роки.

Й до цього часу лідери більш-менш патріотичних державницьких проєвропейських сил (краще з Порошенком, але хай і без нього) не спромоглися домовитись, дати суспільству своє бачення майбутнього країни і держави, висунути узгоджених кандидатів на президента та на основні державні посади.

Щоби у виборця до часу виборів уже була проукраїнська альтернатива.

Але, на превеликий жаль, нічого, окрім лайна на Порошенка продукувати не здатні.

Більш того, навіть не називають своїх, хоч у першому наближенні реальних кандидатів, здатних перемогти прєЗєдєнта, а пропонують виборцю сподіватись на появу месії, що вигулькне, як гриць з конопель.

Тому на наступних виборах буде те ж саме, що завжди — 40+ куплених владою технічних кандидатів з українською риторикою, що відтягнуть голоси від Порошенка (не кажу вже про мегабіти гівна на нього коли дорвуться до етеру, а ще торгівлю членством у виборчих комісіях) й до другого туру виходять зєлєнскій-бойко чи інший зручний для нього опонент.

Що робитимете?

PS. У 2014 за Порошенка не голосував. У 2019 — в обидвох турах. Надалі — теж, як доживу