Під Новий Рік бункерний фюрер путін ощасливив керівників країн своїми поздоровленнями. Але, звичайно, далеко не всіх.

Хоча поздоровлення на офіційному сайті Кремля розміщені в алфавітному порядку, проте їх адресати мають далеко не однаковий статус. Розібратися у цій ієрархії допомогло видання «Комсомольская правда» – сьогодні це пропагандонський сайт хоча й не топового, проье досить високого рівня. Ощасливлених ласкою руського миру у публікації розбито на три групи – за аналізом набору позитивних визначень та кількістю епітетів, вжитих у поздоровленнях.

Отже, до першої групи входять: Азербайджан, Вірменія, Білорусія, Казахстан,  Бразилія, Угорщина, Індія, Китай та Турція.

До другої групи відносяться «лідери малих країн»: Болівії, Венесуели, В'етнама, Куби, Нікарагуа, Сербії та Сирії.

Але ще є низка взагалі третьосортних лідерів – чи то країн, чи то взагалі невідомо чого. Про таких написано: «Російський лідер відправил теплі побажання ще в: Абхазію, Киргизію, Таджикистан, Туркменію, Узбекистан, Південну Осетію».

…Нещодавно снулий алкаш медведев, як ми пам'ятаємо, випшикнув провокативний прогноз на 2023 рік (це  про четвертий райх та новий поділ Польщі), який адресував «англосаксам» та «підхрюкуючим підсвинкам». Останній влучний епітет застосуємо й ми, характеризуючи деяких з адресатів новорічного поздоровлення від бункерного Пині.

Усі інші – в прольоті!

! Незрозуміло, щоправда, чому в прольоті також опинилися спонсори тероризму Куба, Іран, та Північна Корея. Але то вже таке…