Коло магазину, в тіньочку, на лавочці три пані розмовляли про спеку,город та глобальне потепління і це власне все те, що я всиг почути, коли до них наближався. Зупинився, привітався і поцікавився,чому ж у них грядки на городі в такому критичному стані? Де полив рослин ? Кали пані втомилися говорити одночасно, а я – встиг мовчки відпочити, та дещо зрозуміти з трьох одночасних монологів і вирішив їм допомогти порадою.

Проблема була спільна та проста — на два-три рядки гірків, та на 40 кущів помідорів кожна пенсіонерка немала змоги купити, встановити та експлуатувати поливну систему, що в асортименті представлені на ринку.

В магазині купляю рулон целофанових пакетів для побутового сміття. Ідемо гуртом до найближчої грядки.

Відриваю пакет, розкриваю та наливаю в нього відро води. Горловину зав'язую. Англійською шпилькою роблю прокол у кутку пакета.

Наступного дня : підходжу, вітаюся,розпитую.

Для поливу кущів можна використовувати б/в мішки від будівельних сумішей, то що, а під плодове дерево — стандартний мішок. Як зовнішня оболонка, а внутрішню зробити самому з чорної плівки, використовуючи праску ( ширина пайки 10-15 см).

Коло куща варто забити 3 кілка та зафіксувати між ними поливний модуль, а для поливу плодового дерева фіксацію робіть на скелетні гілки. Робіть лише 1-2 проколи, щоб вода витікала за 2-3 доби. Мульчування грунту довкола поливного модуля покращить результат в рази.

ОТГ в сільській місцевості варто створити бригаду, що буде опікуватися поливом садів у пенсіонерів та на решті садиб. Вже наступного року ОТГ відкриє заготівельний пункт та матиме ресурс для функціонування цеху по виготовленню натуральних соків, лінію по виготовленню сухофруктів, лінію по заморозці, лінію по виготовленню гранульованого корму для скота.

Таким чином, в перспективі, матимемо робочі місця та додатковий заробіток для населення. Завдяки використанню англійської шпильки.

До уваги українських виробників !

Інноваційна пропозиція виготовляти спеціальну насадку на бензокосу для застосування в поливній системі. Насадка дозволить ефективно зволожувати значні площі городів, садів.

Бензокоса є практично на кожному обісті, а пропонована насадка буде новинкою на ринку та матиме великі перспективи з продажу.

Зацікавлену сторону запрошую до спілкування.