site.ua
член клубу

Про звільнення Цемаха з-під варти уже написано багато (1, 2, 3, 4).

Додам і я своїх копійок 6 складнющих спостережень за тим, як хтось бере 30 срібників:

1. Надто серйозний збіг - ми відпускаємо Цемаха, а Росія майже одночасно ротом Хуйла оголошує про масштабний обмін.

Часто вони таке роблять, щоб аж ціле Хуйло анонсувало обмін і підкреслювало масштабнімть? Чи не надто Цемах велика цяця, щоб заради нього віддавати цілого "терориста Сенцова"? Хтось думає, що наші "уміщі" переграли Росію в многоходовочках? Наївно, щонайменше.

2. До Цемаха є питання в Нідерландів (і не тільки в Нідерландів), і до України в особі нинішньої влади - а чи судової, чи виконавчої, це вже їх не обходить - через сам факт його виходу з-під варти у них іще більше питань.

Тут варто згадатио "ви знаїтє, друзья, вот єслі чєсна, мєжду намі, украіна напамінаїт мнє" і подумати, кого і кому тепер нагадуватиме Україна... І як правильно кажуть, не Заходу потрібні хороші відносини з Україною, а саме Україні - хороші відносини з Заходом.

3. Звільнення Цемаха з-під варти підтримують ті ж самі сердобольні "уставшиє ат вайни", які хочуть миру в усьому світі та хочуть "вірнуть пацаноф дамой". Але вони забувають, що своїми хорошими намірами у конкретно цьому випадку вони знецінюють життя і того ж Цемаха (невинного, якщо його відпускають), якому нічого доброго не світить на непідконтрольній Україні території, і СБУшника, який ціною власного життя здобув Цемаха для правосуддя. Тому - на майбутнє - аргументи подібних сердобольних варто просто ігнорувати.

4. Повернення Цемаха саме на непідконтрольну Україні територію.

Чому і навіщо??? Це зроблено просто за бажанням бідного-нещасного, обіленого нашим кривосуддям бойовика? Якщо це не сигнал про небачувану за розмахом амністію БУДЬ-КОМУ, то що це тоді? "Вбивай, стріляй, бери участь у незаконних збройних формуваннях, співпрацюй з Росією, використовуй її військову техніку - після кількох допитів і короткого суду ми тебе відпустимо туди, куди ТИ хочеш. Але дай ОСОБИСТЕ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ нікуди не тікати" - так же виходить? Але це вже не наївність навіть, а явний сигнал про відсутність у держави інстинкту самозбереження. Або про зраду державних інтересів, без лапок і перебільшень.

5. Суд, який пішов на таке, явно підконтрольний представникам нової влади.

Ше не було жодного судового рішення, яке б хоч якось суперечило чи обмежувало інтереси "слуг народу". Найкращий приклад - "половинчасте" рішення Конституційного суду (!) щодо проведення дочасних виборів, на яких очікувано та передбачувано перемогли "слуги". І з цими виборами вони квапилися так само, як зараз квапляться зі штампуванням законопроектів. Знову - надто товстий і явний збіг, щоб бути випадковістю. Вони квапляться, тому що не мають жодної бази для утримання своїх політичних позицій в очах електорату - навіть того, який уже їхній. Квапляться, і тиснуть скрізь, де можуть. Тому відмазку, буцімто претензії щодо визволення Цемаха з-під варти ніяк не стосуються нинішньої влади, потрібно ігнорувати. Віва обмінює Цемаха на підняття свого рейтингу, як "людини, яка звільнить наших пацанів".

6. Багато хто про це каже, але варто ще раз підкреслити - нам (якщо віддадуть) Сенцова, моряків та інших (навіть УСІХ) заручників, то це не будуть ОСТАННІ заручники.

Ніщо, ніхто і ніяк не завадить Росії (окрім потужних спецслужб і армії) брати наступних заручників з числа будь-кого. Це можуть бути випадкові (необачні) туристи в Білорусі, тій же Росії, будь-хто в Криму, будь-хто в ОРДЛО та поряд. Віддаючи нам одних заручників, але отримуючи взамін цінного Цемаха, Росія отримує сигнал, що схема тероризму і заручників діє. Хтось думає, що вони заморочуватимуться поясненнями, чому вони взагалі тримали та відпустили "терориста" Сенцова та інших? Або чому їм настільки цінним був Цемах? Та вони запустять пропаганду себе як миролюбних європейців, що можуть робити - і залюбки роблять - перші кроки назустріч у таких тендітних питаннях, як безпека та нормалізація відносин. Ключове - ВОНИ, начебто, роблять перші кроки. Дивись, і санкції після такого знімуть. Тобто, Росії від подібних "актів голубомирства" - одні плюси. Ще й бонусом можливість брати нових заручників НІХТО, яку в них, на жаль, ніхто не відбере.

То навіщо їм ламати дієву схему, яка дає результати?

І навіщо нам підігравати їм у цій схемі?

---

PS малееееенька деталь:придивіться уважно до цього переліку. Серед росіян, у тому числі, кадрових військових, одеських антимайданцівців, є агент ФСБ і такий собі Станіслав Єжов - пам'ятаєте такого? Він ВИЗНАВ провину у тому, у чому його звинувачували. Дрібничка, звичайно ж!

І хто зважатиме, що вони нам віддають невинних людей, які ФАКТИЧНО не скоїли жодного злочину проти Росії, а ми їм віддаємо - злочинців проти нашої держави?

Звичайно ж наші неприступні та чесні суди та архіви назавжди збережуть матеріали допитів цих "персонажів": сарказм вимк. Те, чим встигли "поділитися" з українським слідством ці особини, може зникнути одномоментно.


oleksiy.petrenko
Oleksiy Petrenko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації