Зеленський злив операцію щодо «вагнерівців» передусім тому, що абсолютно переконаний: так вчиняти щодо Росії не можна. Це вже занадто. Такі речі, які планували розвідники щодо росіян, це не «пєрєбор», це на його переконання ЗЛОЧИН. Злочин проти всього, у що Зеленський вірить. Злочин проти картинки світу Зеленського. Злочин проти його друзів з російського КВНу, проти їхніх спільних проєктів, проти партнерів, з якими у нього давні особисті дружні стосунки, проти того, що має для нього СПРАВЖНЮ цінність.
І що, отак все в прірву одним махом? Весь створений важкою багаторічною працею міжнародний ринок?..

Скажіть ще, що він має вголос назвати росіян ворогами, а Росію країною, що напала на Україну — це ж абсурд!

Перетворитися в їхніх очах з ЛЕГЕНДИ на вороже незрозуміло що, що власними ж руками знищило все добре, що у їхньому спільному всесвіті досі було?..
Він абсолютно щиро вважає подібний спосіб ставлення до росіян АБСУРДНИМ.
А те, що він зробив, на його абсолютне переконання це НЕ ЗРАДА. Навпаки, цим вчинком він відстояв ВЛАСНУ гідність, те, що він вважає ВАЖЛИВИМ для себе, захистив те, що ВІН вважає невід'ємною частиною себе самого, від брутальної НАРУГИ.
Дозвіл довести спецоперацію до кінця став би для нього пострілом собі прямо в серце.

Він мав послати сигнал не Путіну, не Лукашенку, а самому собі справжньому: я НЕ ТАКИЙ. Я не можу так. Я нізащо себе не зраджу.

ВИБАЧТЕ, АЛЕ ЦЕ ВЖЕ ЗАНАДТО ДАЛЕКО ЗАЙШЛО ЗА МЕЖІ ВИКОНАННЯ РОЛІ ПРЕЗИДЕНТА. ЦЕ ВЖЕ ОСОБИСТЕ. І нікому він не дозволить.

І він це зробив. А тих, хто спробував ризикнути його власним всесвітом, його системою понять добра і зла, зразково покарав.

Бо вони його мало не вбили.

А він же ж президент... Єтой самой... України... Не забути б... Бо йому іноді солодко сниться, що він російський ліберал, головне правило життя якого — «нє наврєдіть Расії».