Пам'ятаєте вимогу т.зв. «міжнародної корпорації лузерів» (спрощено: росія, іран, китай — опосередковано через інших прикормлених шавок) «повернути світові багатополярність»?
Суть цієї «багатополярності» полягає виключно в поверненні кожному з них втрачених «історичних» зон впливу. Для росії це пострадянський простір, для Китаю Тайвань (як мінімум), для Ірану — весь Близький Схд.
Це сталося після того, як вони набрали жиру від економічної співпраці з цивілізацію, але категорично відмовилися приймати її правила.
Бо що хочеться терористу після того, як його нагодували, вдягли, дали заробіток та відкрили перед ним технологічні та освітні можливості?
Ні, не розвиватися, а повернутися назад до найпростішого функціоналу, який він знає: до ТЕРОРУ. Бо скільки не вішай на нього цивілізаційного декору, скільки не вдягай його в комфортний одяг, скільки не давай йому модних гаджетів, все одно не розвиток, а терор був, є і буде його ЄДИНОЮ сутністю.
ЄС та США надавали Палестині та Сектору Газа сотні мільйонів доларів технічної та гуманітарної допомоги. Франція передала водопровідних труб для будівництва водогону в Газі на 160 млн Євро. Саме ці труби хамасівці наразі перед телекамерами пиляють для використання в якості пускових установок для ракетних обстрілів Ізраїлю.
Все, що Захід десятиліттями давав заробити країнам-членам «корпорації лузерів», ними використовувалося на набиття кишень правлячих режимів та виготовлення зброї для реваншу.
Ні для чого іншого.
Кажуть, що Іран вступить у війну проти Ізраїля. А Іран каже, що не вступить. ТАК А НАВІЩО йому вступати у прямий військовий конфлікт, коли росія розробила та втілила механізм гібридного?! Коли є релігійно накручена до істерики аятоллами палестинська біднота, єдиним заробітком якої в Газі хамас залишив лише терор Ізраїля, знищивши будь-які альтернативи? Кажуть, останніми роками було нормальною картиною в Газі, коли місцевий житель йшов вулицею, тримаючи в одній руці авоську з продуктами, а в іншій — ракету, за запуск якої йому заплатили, щоб він своїй сім'ї купив поїсти. І по дорозі він мав заскочити на пустир за будинками, де вкопані в землю обрізки з подарованих Францією водопровідних труб, щоб з них пальнути ракетою туди, за паркан, по ненависних євреях.
 
«Корпорація лузерів» швидко перековує назад «орала на мечі», прямо та опосередковано використовуючи для ведення війни винайдені цивілізацією всі доступні інструменти покращення побуту.
 
Там проста та дешева війна. Адже навіщо террористам ППО, коли можна влаштувати живий щит з мирняка, смерті якого можна вигідно використати для створення пропагандистських картинок в світових ЗАХІДНИХ же медіа?! Навіщо окремі будинки уряду, що можуть стати мішенями, якщо бункери для терористичної верхівки та склади зброї можна сховати в підземних лабіринтах тоннелів під лікарнями, школами та житловими кварталами? Якщо цими тоннелями главарям терористів запросто можна непомітно втекти за кордон, коли припече, залишивши після себе руїни та переклавши провину на жертву свого нападу? Багату та розвинену жертву, яка спершу відверто проспала кривавий напад, а потім, засліплена люттю, вискочила крізь підготовлений для неї коридор з ножем в руках прямо під софіти та увімкнені камери на завчасно підготовлену сцену, де судитимуть виключно її, а на стінах вже розвішені яскраві фото вбитих палестинців, зняті провідними медіа та соціальними мережами цивілізації.
 
Росія в Україні, Грузії та Молдові діяла і діє абсолютно подібним чином, проте пропагандистське виконання у неї вийшло дуже погано. Просто тому, що на відміну від пассіонарного арабського світу, кремлівські ляльководи практично не мають на Заході власної ефективної масовки для телекамер, і тому змушені використовувати місцеву ультра-ліву та ультра-праву нечисть, всіляких сміттєвих фріків, а також намагатися перетягувати на свій бік тих же біженців з Африки та Близького Сходу.
Проте мета одна і та ж сама: забрати у цивілізації назад все те, від чого росія відмовилася свого часу заради власного виживання. І що фактично обміняла на гроші, технології та доступ до ринків.
 
А видряпати тоді з кремлівських лап вдалося долі цілих народів та життя їхніх дітей.
 
У «корпорації лузерів» небагато варіантів мотивації. Конкретніше — одна. Це відновлення їх власної так званої «історичної справедливості», яку вони самі собі вигадали, і з якою хочуть змусити змиритися сотні мільйонів людей. Росія прагне повернути республіки колишнього совка, Китай прагне Тайвань (і це тільки для початку), а Іран головним чином бачить ствердження своєї регіональної влади шляхом міжрелгійних міждержавних воєн та вбивств всіх незгодних, і Ізраїль у нього як осиновий кілок в грудях у вампіра. Вампіра, якому навіщось не дали остаточно здохнути. Як, власне, і Росії.
 
Спосіб — війна. Передбачалося, шо вона має бути гібридною, проте росія зірвалася, немов алкаш з зав'язки, та поперла «во всє тяжкіє», чим інших членів «корпорації» суттєво підставила. Проте вони вже майже адаптувалися.
Ультра-праві, ультра-ліві, релігійні фанатики, комуністи-троцкісти-леніністи усіх форм та розмірів, всілякі виродки та фріки, всі зараз активовані по всьому західному світу, для розгойдування його зсередини.
Всі правозахисні організації ліберального світу наразі оскаженіло цькують в першу чергу ЖЕРТВ нападу «корпорації лузерів», які, на погляд їхніх «експертів», стікаючи страшною кров'ю якось «неправильно» та «негуманно» відбиваються від ідучих хвилями орд пекельних виродків, для яких людське життя та принципи цивілізованого співіснування не вартують ні копійки.
Тактика «корпорації» — підпалюй в різнобій в різних, але важливих для цивілізації місцях, і вичікуй, контролюючи соцмережі та підтримуючи паразитуючих на проблемах політиків. А потім підпалюй ще. А потім ще.
Завдання — посадити цивілізацію на шпагат, коли вона вже не зможе гасити всі вогнища. Коли її освічених політиків замінять трампи, додіки, орбани та марін ле пени.
У «коопорації» теж час не безмежний. Вона теж поки що фізично дуже вразлива. Проте вона вже зрозуміла бажаний для себе алгоритм дій, який теоретично може принести їй успіх і дозволить досягнути свого.
Після чого цивілізації прийде кінець.
Бу! Страшно?..