Самі темні сторінки історії Україна ділить з Польщею.

Але саме ця країна надала найбільшу безапеляційну одноголосну допомогу країні в тяжкі часи. Конкурс Євробачення 2022 виграла Україна, і так сталося, що члени журі не надали саме Польщі голосів – по складним підрахункам конкурсу Польща отримала 0 балів від України.

СПОЙЛЕР: Але ти можеш це виправити.

Євробачення завжди було як культурною, так і політичною ареною, скільки б не декларували про неупередженість конкурсу та його незаполітизованість. Політичні супротивники завжди жадібні на бали один одному, а політичні партнери навпаки щедрі. Я не буду наводити приклади, але будь-яка людина, що слідкує за Євробаченням та знається на Євробаченні то знає як аксиому.

Надати високі бали нашим партнерам можна було просто просто пробрифувавши членів журі щодо того, як працює система. Міністр культури вибачився перед Польщею та відхерстився від такого результату. Коментарі не на часі. ОК.

Сталося що сталося. Але. ТИ можеш виправити ситуацію. Ось так.

1. Подивися з початку до кінця відео на офіційній сторінці Євробачення в Ютубі. Обовязково лайкни його та по можливості відкоментуй. Адміністратори сторінки бачать скільки людей з якої країни подивилося, вподобало або відкоментувало відео. [наразі там всього 724 980 переглядів].

2. Підпишися на офіційний канал Охмана в Ютубі. [Наразі там 84,2 тисячі підписників].

3. Подивися відео на офіційній сторінці Охмана в Ютубі. Обовязково лайкни його та по можливості відкоментуй. [Наразі там 4 мільйони 391 тисяча переглядів].

4. Підпишися на соц мережі, лайкай та коментуй:

Релігійно лайкай та сердечкай його пости скільки будеш користуватися Фейсбуком. Можеш коментувати. То взагалі супер.

5. Якщо маєш підписку Спотіфай – додай до самого популярного плейлисту треки Охмана на Спотіфай.

6. Якщо ти в Польщі, купи диск артиста.

7. Якщо ти в міністерстві культури і нарешті думаєш зайнятися конкурсом, то окрім вибачень можна вже почати залучати Польщу до конкурсу. Місто для проведення конкурсу оголошувати не будуть деякий час – можливо навіть довше, ніж завжди по правилах. Через війну. Природньо, що буде проговорюватись план Б. План, при якому конкурс буде за межами України. Польща – ідеальний кандидат, якщо, звісно, вони будуть дорослими в кімнаті і закриють очі на те, що Україна безталанно проморгала золотий шанс абсолютно безкоштовно віддячити самому кращому сусіду в світі.

Україна в особах журі та мінкульту підвела самого відданого партнера та друга. 

Зазвичай після бою кулаками не машуть.

Але це не той випадок.

Журі – не Україна. Україна – це ти.

Покажи, як Україна ставиться до Польщі насправді. Покажи, наскільки ми вдячні.

----

Photo credit