Бігун Цвєтов вдруге відмовився фотографуватись з росіянами на церемонії нагородження Паралімпіади

shares 1
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

4 вересня український бігун Ігор Цвєтов отримав срібло на двохсотметрівці з бігу.

Перемогу на дистанції 200 метрів здобув росіянин Дмитро Сафронов, який подолав дистанцію за 23,00 секунди. Українець посів друге місце в цьому забігу (23,25). Третім став росіянин Артем Калашян (23,75).

Після церемонії нагородження український спортсмен знову відмовився фотографуватися з росіянами на п'єдесталі.

Вперше Цвєтов виступив на Паралімпійських Іграх в Ріо. Тоді атлет встановив світовий рекорд у кваліфікації на 100 метрів. Загалом у Ріо Цвєтом взяв два золота — в бігу на 100 та 200 метрів.

Також Цвєтов здобув золото в бігу на 100 та 200 метрів на Чемпіонаті світу в Дубаї у 2019 році.

Нагадаємо, вперше Ігор Цвєтов відмовився від фото з росіянами 30 серпня у дисципліні біг на 100 метрів. Прикметно, що тоді Сафронов також прийшов першим, а Калашян третім.