Українські плавці на Паралімпіаді завоювали ще дві медалі — золоту та бронзову

views 288
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Український плавець Андрій Трусов завоював свою другу золоту медаль на Паралімпіаді в Токіо. Наш співвітчизник виграв заплив вільним стилем на 50 метрів, показавши результат 27,43 секунди. Про це стало відомо з Twitter Паралімпійських ігор.

«Андрій Трусов — переможець чоловічого запливу на 50 метрів вільним стилем S7», — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що ще один українець Євген Богодайко завоював бронзову медаль, другим став колумбієць Карлос Даніель Серрано.

Тепер на рахунку українських паралімпійців 60 медалей - 13 золотих, 30 срібних і 17 бронзових.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що легкоатлетка Оксана Ботурчук і велосипедист Єгор Дементьєв принесли Україні дві срібні медалі на Паралімпіаді в Токіо. Тепер на рахунку нашої збірної 29 нагород цього ґатунку.

Зазначимо, вчора, в рамках шостого дня Паралімпіади-2020, українські спортсмени завоювали одинадцять медалей. Серед них дві золоті, п'ять срібні та чотири бронзові.