Повідомити про помилку

На Волині жінка повернулася додому через 4 місяці після свого похорону

19 вересня 2021 20:21
Суспільство
views 1134
shares 1
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

На Волині сталася дивна історія — жінка, яку «поховали» чотири місяці тому, повернулася додому. У селі Грушівка Волинської області жінка, яка була оголошена в розшук, а потім похована, раптово повернулася додому. Валентина Рижкова вийшла з дому і пропала два роки тому.

Шукали жінку, яка страждала психічним розладом, всім селом, але безрезультатно. Подзвонили у поліцію. Там повідомили, що на місцевому звалищі виявили тіло. Знайдений труп жінки і по росту, і по одягу, був схожий на зниклу Валентину. Тому родичі поховали її як свою.

«Ні її син, мій онук, ні невістка, навіть не засумнівалися, в тому, що це тіло Валентини. Зріст, волосся, все схоже. Навіть одягнена також була. Ми поховали, були в жалобі, вже навіть змирилися з цією втратою», – зізналася її літня мати Юстина.

Але через чотири місяці з місцевої психіатричної лікарні зателефонували і сказали, що у них зараз лікується Валентина Рижко. Привезла її швидка з вулиці. Хвора не могла розповісти медикам нічого про себе. Пізніше пацієнтка пригадала, що у неї є син і невістка, мати і брат.

Зараз жінка відчуває себе добре, живе з матір'ю. Але у неї немає ніяких документів — офіційно її вже немає в живих.

Для родичів Валентини це стало щасливим шоком, а ось для місцевої поліції – привідом для порушення кримінальної справи відносно мертвого тіла, яке поховали замість неї. Труп ексгумували та проводять експертизу.

На могилі Валентини рідні зняли табличку з її ім'ям. Сім'я звернулася до райсуду, щоб відновити документи Валентини. Запис про її смерть анулювали. Жінка скоро повинна отримати новий паспорт.

Коментарі

Інші новини по темi