Повідомити про помилку

Посилення правил в'їзду в Україну: головні зміни

4 серпня 2021 10:44
Події
views 1166
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Завтра в Україні зміняться правила перетину кордону. Для тих, хто приїхав з Росії чи Індії, буде обов'язкова самоізоляція, яка триватиме два тижні. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

«Зокрема іноземцям, за виключенням окремих категорій, як і раніше, під час в»їзду в Україну потрібно мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування від COVID-19, який діє на весь термін перебування в Україні. А також негативний результат ПЛР чи експрес-тестування на COVID-19, які проведені не більш як за 72 години до перетину державного кордону. Або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації від COVID-19 вакцинами, включеними ВООЗ до переліку дозволених", — ідеться у повідомленні.

З 5 серпня обов'язковою для іноземців стає самоізоляція протягом 10 днів. Потрібно також буде встановити додаток "Вдома". Самоізоляція припиняється у випадку отримання негативного тесту на коронавірус.

"Самоізоляція не потрібна іноземцям зі страховим полісом та документом, що засвідчує повну вакцинацію", – мовиться у повідомленні.

Отже, завтра вводять такі терміни самоізоляції:


- 10 днів для іноземців та українців (починається через 72 години після перетину кордону, під контролем додатка "Вдома").

- 14 днів для осіб, які прибули з Росії або Індії, якщо вони перебували там довше тижня протягом останніх 14 днів (починається з моменту перетину кордону).


Хто може уникнути самоізоляції:

 

- Іноземці зі страховим полісом і документом, що засвідчує повну вакцинацію.

 

- Тому, хто має на руках довідку про повну вакцинацію, або документ, виданий у встановленому МОЗ порядку, що підтверджує отримання однієї дози вакцини.

 

- Громадяни України, які не досягли 18-річного віку, а також українці, які виїхали за кордон до 4 серпня.

 

- У разі отримання негативного результату тестування на COVID, крім осіб, які прибули з Росії або Індії.


Що не зміниться:

 

Для перетину кордону іноземці або особи без громадянства як і раніше повинні пред'явити:

- страховий поліс;

 

- один з трьох документів: негативний ПЛР-тест, зроблений не більше ніж за 72 години до в'їзду, або довідку про повну вакцинацію.

Коментарі

Інші новини по темi