Повідомити про помилку

Зеленський анонсував створення національного авіаперевізника в рамках програми «Велике будівництво»

25 листопада 2021 13:12
великебудівництво
views 83
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Президент України Володимир Зеленський анонсував створення національного українського авіаперевізника у партнерстві з європейською авіабудівною компанією Airbus. Реалізувати проєкт планують в рамках президентської програми «Велике будівництво». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«У рамках цієї програми ми робимо новий крок, потужний крок, про який ми говорили. Від обіцянок переходимо до практичної реалізації — це наш національний авіаперевізник. Його створення буде розпочато офіційно вже сьогодні», — заявив голова держави.

Володимир Зеленський наголосив, що держава готова інвестувати у повітряний флот, навантажувати українських виробників замовленнями та залучати світових лідерів до об'єднаних проектів в авіабудівництві.


За словами президента України, створення національного авіаперевізника не лише збільшить прибутки та пасажиропотік держави, а й підвищить імідж та престиж України у світі. До речі, французькі консультанти також підтвердили економічну доцільність створення нового перевізника.

Нову державну авіакомпанію України планують назвати Українські національні авіалінії (ЮНА).

«Було декілька робочих назв. На сьогодні це — Ukrainian National Airlines. Дуже символічно, Українські національні авіалінії — ЮНА. Як наша держава з великою історією, але завжди енергійна, і юна, і об'єднана», — зазначив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, раніше глава держави оголосив про масштабне оновлення авіаційної інфраструктури регіонів України за програми «Велике будівництво».

Коментарі

Інші новини по темi