Повідомити про помилку

Москва:10 людей з одного будинку «отруїлись кавунами», двоє померло. В домі заборонили пити з крану

12 вересня 2021 17:50
Росія
views 692
shares 0
comments 0

Про це повідомляє російський телеграм-канал Sota, передає Insider.

Спочатку в будинку по вулиці Совхозна померли бабуся з онучкою. Причиною їхньої смерті назвали отруєння кавуном.

Пізніше з того таки під'їзду госпіталізували ще 10 осіб.

Силовики, за всіма російського РЕН-ТВ, розглядають версію про те, що отруєння ще в 10 людей не пов'язано з кавуном, а може бути спичиненим капремонтом під'їзду. При цьому, як повідомили телеграм-каналу місцеві жителі, він триває вже три місяці.

11 вересня в будинку знімали мазки з ручок дверей і перил, а експерти ходили в костюмах хімзахисту. Агресивно налаштована поліція не давала коментарів, самі експерти відмовлялися представлятися, їх керівник стверджував, що він просто роззява чи прохожий.

Про ознаки отруєння повідомив журналіст «Ехо Москви» Олексій Соломін, що живе в декількох кілометрах від будинку, звідки в лікарню відвезли близько десяти осіб (двоє з них загинули).

Поліція і влада мовчить, «Магніт» — магазин в якому нібито купили отруйний кавун — опечатаний, експерти беруть проби з усіх поверхонь в будинку і забороняють пити воду з-під кранів.

При цьому людей не відселяють, а що відбувається, ніхто не прагне пояснити.

Єгор Шатов зняв міні-фільм про те, як зараз виглядає розслідування справи про отруєння: він поговорив з місцевими жителями, криміналістами та поліцією.

На «Ехо Москви» додають, що розглядається також версія отруєння хімікатами, які використовують для боротьби з комахами. У торговельній мережі «Магніт» заявили, що санітарна обробка, яка пройшла в їхньому магазині в цьому районі нещодавно, була організована за всіма правилами. Про це сказав «Рен-ТВ» представник компанії Антон Карпов.

Представник «Магніту» додав, що компанія, яка проводить санітарну обробку, співпрацює з тисячами інших магазинів. У свою чергу сусід потерпілих розповів «Еху», що напередодні співробітники різних відомств до пізньої ночі допитували мешканців і брали проби.

Сусід постраждалої додав, що в магазин «Магніт», який зараз перевіряють, він ходить постійно і ніколи подібних проблем не було.

12 вересня о п'ятій за Києвом кореспондент телеграм-каналу Sota знову прибув до будинку.

Він застав поліцію і працівників Слідчого комітету на поквартирному обході мешканців з питаннями, що вони їли в останній час.

Від під'їзду в цей час їхала машина реанімації.

Самі мешканці повідомили, що в основному ігнорують попередження Росспоживнагляду про, можливо, небезпечну воду в кранах. При цьому комунальні служби її не перекривали.

 

Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

Коментарі

Інші новини по темi