Шахтар наздогнав за очками Динамо в УПЛ. Результати матчів 23 жовтня

views 1364
shares 0
comments 0
Підписуйтесь на наш Telegram telegram Підписатися

23 жовтня гірники перемогли Ворсклу у більшості. Забили Тете і Марлон. Команда Де Дзербі наздогнала Динамо, а підопічні Максимова залишились на третьому місці в УПЛ.

У Полтаві «Ворскла» залишилася у меншості на 29-й хвилині, коли за повторне попередження було вилучено Олів'є Тіля.

«Шахтар» скористався чисельною перевагою на 65-й хвилині — забив Тете. Розвинув перевагу команди Роберто Де Дзербі на 79-й хвилині Манор Соломон.

«Шахтар» переміг Ворсклу 2:0, набрав 29 очок та наздогнав в турнірній таблиці Динамо, яке також має 29 пунктів та свій матч 12-го туру зіграє 24 жовтня проти Дніпра-1.

В інших матчах суботи Чорноморець зіграв у Одесі внічию зі Львовом (1:1).

У Одесі Чорноморець на 71-й хвилині вперед вивів Микола Михайличенко. Львів відігрався за 6 хвилин зусиллями Ернеста.

Обидва клуби мають по 7 очок. Львів займає 13-ту позицію, Чорноморець — 14-ту.

Рівненський Верес переміг Маріуполь: у другому таймі Михайло Шестаков оформив дубль — забив на 64 та 81 хвилинах.

Команда з Рівного на 8 місці турнірної таблиці, маріупольці займають останню 16 позицію.